2. Унгария отзиви за хотели
  3. Унгария отзиви за хотели
Централна Унгария Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Academy Pension Оценка от отзивите: 8

„Хотела е в Буда и беше чист,персонала отзивчив, а стаята огромна!В близост са прекрасни исторически обекти и природни красоти !Стаята беше точно тази от снимката!“

• Hotel Abel Pension Budapest Оценка от отзивите: 9

„Посрещна ни много любезен и учтив домакин, който ми съдейства да паркирам колата в двора на пансиона. Много добра закуска, най-вече стилът и начина на хранене ни изумиха - бели покривки ,безупречно подредени чинии, чаши , прибори. Сервираха ни много добра закуска. Всеки ден почистваха стаята и сменяха хавлиите. Апартаментът се намира на много тихо и удобно място. Благодарим за невероятното преживяване!“

• Centerpoint Panzio Digital Pansion Heritage Collection Оценка от отзивите: 3

„Намира се на удобна локация. Близо е до метростанция и друг обществен транспорт.“

• Grand Jules - Boat Hotel Оценка от отзивите: 10

„Всичко е чудесно, местоположение за ходене пеш до всички забележителности и близо до спирки на градския транспорт. Денонощна рецепция. Напуснахме хотела в 4:00 сутринта, предложиха ни закуската, която ни се полагаше, което беше страхотно.“

• Broadway City Guesthouse Оценка от отзивите: 8

„Много бързо открихме мястото,изключително близо до центъра и всичко нужно.Много бързо ни настаниха,стаята беше абсолютно прилична за цената и мястото,на което се намира.Всеки ден ни изхвърляха боклука и бяха доста мили.За студените дни,които уцелихме като престой-вътре беше изключително топло. Препоръчвам!“

• Budapest Bed and Breakfast Оценка от отзивите: 9

„ПОВЕЧЕТО ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНОСТИ СЕ НАМИРАТ НА ПЕШЕХОДНО РАЗСТОЯНИЕ.“

• Korona Panzió Budapest Оценка от отзивите: 10

„Чисто, добре оборудвано студио и любезен персонал! Препоръчвам :)“

• Omega Guesthouse Budapest Оценка от отзивите: 10

„Местоположението и Будапеща.“

• Budapest Citi Guesthouse - self check in Оценка от отзивите: 9

„Жената на рецепция беше много гостиприемна и вежлива. Предлагат ежедневно почистване на стаята при желание на гостите. Винаги има на разположение чисти кърпи и консумативи за банята до рецепция. Стаята беше чиста и уютна. Доволни сме от престоя си!“

• AnVa House Оценка от отзивите: 9

„Разположението на хотела е превъзходно. Повечето забелижителности са изключително наблизо. За хора обичащи забавленията, в непосредствена близост има многобройни заведения. Стаята е много добра, съотношение цена качество.“

30 -те най-добри Bed and Breakfast и гостоприемници в Централна Унгария

въз основа на 123 863 отзива за Bed and Breakfast и гостоприемници Booking.com