2. Μαυροβούνιο κριτικές ξενοδοχείων
  3. Επαρχία της Budva κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Επαρχία της Budva Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Resort Bevilacqua Βαθμολογία σχολίων: 9

«Τοποθεσία.. ηρεμία... εξυπηρέτηση..»

• Boreti Residence Βαθμολογία σχολίων: 7

«Ωραία θέα και άνετο στρώμα»

• Apartment 4You Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξοπλισμένο σπίτι με πάρα πολύ ωραία θέα.Κοντα στην πόλη και άνετο Parking»

• Contessa Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8

«Θέα, παρκινγκ, μεγάλοι χώροι, βεράντα!»

• Martinović Rooms Βαθμολογία σχολίων: 9

«Απλό και καλό. Ο ιδιοκτήτης πρόθυμος να βοηθήσει και το πάρκινγκ από τα μεγάλα πλεονεκτήματα τα του .»

• Apartmani Vivami Βαθμολογία σχολίων: 10

«Για τους φίλους Έλληνες που θα διαβάσουν σχόλια για την επιλογή διαμονής στην Budva ας σταματήσουν να ψάχνουν :) και ας διαλέξουν το καταλύματα της ευγενικότατης και εξυπηρετικής κυρίας Branka, της αξίζει. Πεντακάθαρο δωμάτιο. Aν και μείναμε μόνο ένα βράδυ, το κατάλυμα έχει όλα όσα χρειάζεσαι. Άνετο παρκινγκ ,10 λεπτά με το αυτοκίνητο από την Budva σε μια ήσυχη περιοχή. Σας ευχαριστούμε.»

• Marco Polo Βαθμολογία σχολίων: 10

«Αν και πήγαμε Μάρτιο και ήταν βροχερός ο καιρός το τοπίο είναι πολύ όμορφο !Οι οικοδεσπότες πολύ καλοί,ευγενικοί κ ευχάριστοι !!Σίγουρα θα μέναμε ξανά !»

• Royal Holiday Apartments Sveti Stefan DOO PLAVA VILA Βαθμολογία σχολίων: 9

«Προσεγμένο ξενοδοχείο στην άκρη της παραλιας, με περιποιημένα δωμάτια κ πολυ όμορφο κήπο. Οι χώροι μυριζαν καθαριότητα από την ώρα που φτάσαμε. Για πρωινο διάλεγες από τον κατάλογο κ τα πιατα ήταν χορταστικοτατα. Στο σέρβις υπήρχε ο Μιρκο ο οποίος ήταν φοβερά εξυπηρετικος, ευγενικός κ φιλικός. Οι κοπέλες στη ρεσεψιόν επίσης εξυπηρετικες. Μας βοήθησαν στην άφιξη καθότι βρήκαμε κίνηση στο δρόμο κ καθυστερήσαμε κ με το παρκινγκ που είχαμε μια αναστάτωση με το κλειδί. Το δωμάτιο μας ήταν στο ισόγειο με αίθριο κ ήταν πολυ βολικη η χρήση του κήπου κ το σαλονακι που είχαμε στον κήπο.»

• Lilian Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ήταν πάρα πολύ ωραίο για τα λεφτά του..πολύ καθαρό..πολύ εξυπηρετικοί όλοι τους και η τοποθεσία σούπερ με αμάξι..θα ξαναπάμε σίγουρα!!!Μας ταίριαξε πολύ αυτό το διαμέρισμα!!»

• Olive Garden Apartment Βαθμολογία σχολίων: 10

«Συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες! Το διαμέρισμα είναι πάρα πολύ καθαρό ευρύχωρο πολύ καλά εξοπλισμένο άνετο σέ ωραίο περιβάλλον με θέα το βουνό και θάλασσα με ασφαλές πάρκινγκ.Νομιζω ότι όποιος μείνει στο κατάλυμα θα με δικαιώσει.Οι ιδιοκτήτες είναι ευγενικοί προσχαροι και μιλούν αγγλικά έτοιμοι να σας βοηθήσουν. Λυπάμαι πού έμεινα λίγο.Εχει όλα όσα χρειάζεστε για μια άνετη και ευχάριστη διαμονή. Συγχαρητήρια!!!!!!»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Επαρχία της Budva

βάσει 85.212 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com