2. Comentarii despre hoteluri în Muntenegru
  3. Comentarii despre case de vacanță în Regiunea Budva
Regiunea Budva Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Bugenvilija Scor din comentarii: 7

„Raport preț calitate bun”

• Apartments Milos Kaladjurdjevic Scor din comentarii: 10

„Pe malul mări, curat, spațios, personal amabil”

• Apartments Miković Scor din comentarii: 10

„Locatie exceptionala. Camera este spatioasa, balconul mare cu o priveliste minunata spre munte. Ideal pentru baut cafeaua de dimineata. Camera este dotata cu tot ce este nevoie, patul confortabil si nu in ultimul rand, este liniste, te poti odihni. Este aproape de supermarket (3 min de mers pe jos), patiserii, etc., 10 min. de centrul vechi si faleza cu restaurante si alte magazine, plaja. Raport calitate/pret foarte avantajos, iar gazdele f. amabile si de ajutor cu orice ai nevoie. Prosoapele se schimba zilnic. In concluzie, noi am fost f. multumiti, vom reveni. Recomandam din suflet aceasta cazare in Budva.”

• Montenegro Sunshine Residence Scor din comentarii: 1

„-”

• Apartments Radević Scor din comentarii: 10

„Zona, panorama”

• Apartmani Abeona Scor din comentarii: 9

„Am fost pentru prima data in Budva si nu stiam ce sa alegem.Dar nu am regretat ca am ales Abeona. Este situata aproaoe de centru vechi, plaja, restaurante, suoermarket. Un mare plus locul de parcare si faptul ca accesul catre plaja si centru nu necesita urcatul in panta sau pe scari.”

• Apartmani Vila Marija Scor din comentarii: 8

„Aproape de plaja și bulevard, preț bun, camera foarte spațios.”

• Apartments Menuet Scor din comentarii: 10

„Priveliște minunată, apartament foarte spațios, cu o terasă încântătoare, foarte aproape de plajă. Ne-a plăcut. Ne vom întoarce!”

• Apartments and Rooms Grand Palazzo Scor din comentarii: 10

„gazda a fost foarte buna ! in camera curat, terasa la balcon,”

• Casa Mia Scor din comentarii: 8

„Personalul amabil care ne-a întâmpinat foarte bine, am primit câteva recomandări despre locații din oraș pentru vizitare, restaurante și plaje. Foarte curat in camera, dimensiunea camerei este mare, curtea este primitoare.”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Regiunea Budva

pe baza a 84.233 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com