2. Ukraina – opinie o hotelach
  3. Ukraina – opinie o hotelach
Bukovel Ski Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko mi się podobało. Dbałość o każdy szczegół, aby goście czuli się komfortowo. Gospodarze przemili, ale i dyskretni, nie narzucali się. Czysto w każdym milimetrze domu. Pokoje dobrze urządzone, poza domem super miejsce na wytchnienie - altanka, huśtawka i bania. Wszystko super!”

• Melody Hotel Ocena: 10

„Pięknie, czysto i przytulnie Bardzo świetna lokalizacja. Szczerze polecam.😊”

• Castle Belvedere Ocena: 10

„wszystko ok”

• Barvinok Karpat Ocena: 10

„Rewelacyjne miejsce dla całej rodziny. Domek jest ulokowany w centrum miasta, parę minut od targowiska, dworca kolejowego. Nie jest przy głównej drodze dlatego jest bardzo cicho i przytulnie, piękny widok na górę. Do każdego pokoju jest osobne wejście, co dla nas było bardzo wygodne, w każdym pokoju jest łazienka, są ręczniki. Na parterze jest wspólna duża kuchnia w pełni wyposażona. Obok domu jest huśtawka i rewelacyjna altana z murowanym grillem. Gospodarze są cudowni, bardzo pomocni i opiekuńczy. Mogliśmy zakwaterować się o wiele wcześniej, gospodarz czekał na nas żeby przekazać nam kluczę i oprowadzić nas. Te miejsce mogę polecić z czystym sumieniem i z pewnością wrócimy tutaj!”

• Castle Belvedere Ocena: 10

„Bardzo miły personel, dobra lokalizacja, komfortowe pokoje.”

• Guculka Apartments Ocena: 10

„mega fajna i miła obsługa”