2. Recenzije hotela u državi BUG
  3. Recenzije hotela u regiji Burgas regija
Burgas regija Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• „Hotel je jednostavno PERFEKTAN.”

• Aphrodite Beach Hotel Ocena gostiju: 10

„Sve nam se dopalo, a nismo očekivali da je toliko dobar odnos cene naspram ponude; prostrane sobe i balkoni, lep enterijer i udobni kreveti, vrlo prijatan restoran i usluga, blizu je pesčana plaža 10 metara, a do starog grada oko 600-700 metara šetalištem.. zaposleni su veoma ljubazni, poslovni i agilni, posebno bismo pohvalili Vanju, koja je vrhunski turistički radnik i osoba!”

• „Hrana je super, vrlo prijatno osoblje, blizu plaže. Sve preporuke.”

• Home Gramatikovi Ocena gostiju: 5

„Града”

• Hotel BelleVille Ocena gostiju: 1

„JAKO LOŠE JE BILO, ZATO ŠTO SMO MI BUKIRALI Hotel BelleVille, KADA SMO STIGLI RADNIK NA RECEPCIJI SE UZVRPOLJIO, VRLO NELJUBAZNO I NEZAINTERESOVANO, PREMA NAMA.NA KRAJU SU NAS SMESILI U PROSTORU PORE HOTEL GDE JE STAMBENA ZGRADA SA SOBAMA APARTMANIMA. TO JE SVE MNOGO STARO, PRLJAVO, NIJE BILO SPREMNO ZA GOSTE UOPSTE A I DA JE BILO, TOLIKO JUE STARO NEODRŽAVANO, SMRDI, PRLJAVO SVE OD VRATA DO TANJIRa i šolja, klima nije RADILA, UŽAS! NISMO HTELI DA SE KAČIMO SA BUGARIMA, DORUČAK NIJE BIO LOŠ SVAKO DOBIJU U TANJIRI 3 PARCET salame, paradajza i krastavca hleb, dovoljno ali nista posebno. NIKADA SE NE BIH VRATILA I NE BIH PREPORUČILA.POL IZNOSA SKIDA BUKING BEZ POVRATA POLA OVI NA RECEPCIJI.”

• „Hrana izuzetna, za svaku pohvalu, prijatno osoblje, mirna sredina sa dosta sadržaja, u blizini se nalaze dobro snabdeveni marketi, kafići i kafane. Cene pristupačne. Preporuka svakome ko poseti ovo mesto da obiđe i stari grad Nesebar.”

• Marina Burgas Hotel Ocena gostiju: 9

„Благодарности на Г-жа Хънкова.”

• Hotel Burgas Ocena gostiju: 8

„Уютно място.”

• „Sve je bilo kao što je opisano. Preporuka.”

• Serenity Hotel Ocena gostiju: 10

„Nismo koristili usluge kuhinje jer sam alergična na gluten. Hotel je na 5-10 minuta od plaže. U blizini ima dosta prodavnica.”