Idi na glavni sadržaj
  1. Strana recenzija hotela
  2. Recenzije hotela u državi BUG
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Burgas regija
Burgas regija Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

Nedavne recenzije

• Stella&Gaby Ocena gostiju: 10

„Udobno, cisto, odlicna lokacija, parking, ljubazni domacin. Sve preporuke.”

• „Prelep apartman sa pogledom na more, veoma ljubazni domaćini.”

• Kristin`s Home Ocena gostiju: 10

„Izuzetno čisto, fenomenalno sredjen apartman, udobno, odlična komunikacija sa vlasnikom. Odmah pri ulazu odaje utisak prijatnog okruženja. Apartman kakav se samo poželeti može. Sve pohvale. Vratićemo se opet.”

• „Pozicija hotela, apartman”

• Aparthotel Lucky Family Ocena gostiju: 10

„Sve preporuke,hotel čist,domaćini ljubazni,hrana dobra,lokacija odlična”

• Julia Family Apartments Ocena gostiju: 8

„Mirno mesto, ok javni parking, ljubazno osoblje, povoljna cena”

• „Sve je bilo fenomenalno. Prelepo. Čisto. Udobno. Ima sve. Gazdarica nas je dočekala i pomogla oko kupovine. Pokazala nam je sve i preporučila dobra mesta. Smeštaj ima sve. Toplu vodu, posuđe, prelepu terasu. Komforno je i veoma udobno. Veoma lepo sređeno. Ušuškano. Svaki komentar na smeštaj je suvišan jer je premašio naša očekivanja.”

• Studio Marrone on Bogoridi Ocena gostiju: 10

„Sve”

• „Prelep pogled na more,prelepa terasa.Stan je odlicno uredjen.Kuhinja je super opremljena,a najvise nam se dopao airfryer🙂 Intrenet odlican, dva televizora i u kuhinji i u spavacoj sobi. Veliki parking ispred hotela,a stan poseduje i podzemnu garazu.Sve pohvale i preporuke”

• „Dosta dobra lokacija , lep prilaz , bazen u sklopu kompleksa izuzetan , parking ispod prozora .”