2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Burgenland hodnocení penzionů a B&B
Burgenland Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Landhaus Rust Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo úplně báječné, ubytování, přístup hostitelky Renaty, městečko Rust. Super snídaně, hlavně jsme ocenili kardinálské řezy, které jsou v naší rodině jedním z nejoblíbenějších moučníků. Zkrátka oslava 10tiletého výročí naší svatby v Rustu v tomto nádherném romantickém ubytování bylo to nejlepší, co jsme pro tuto příležitost mohli zvolit. Moc děkujeme a naši rodiče se k vám příští rok asi vypraví také. Erik a Lucka z Prahy“

• Andreashof Mörbisch Průměrné hodnocení: 10

„Do této oblasti jsem přijel už po čtvrté, ale poprvé do rakouské (dříve jen maďarské) části Neziderského jezera a nelituji. Ceny s Maďarskem jsou téměř totožné s tím rozdílem, že zde dostanete spoustu užitečných informací včetně zdarma Burgenland kartu umožňující mnoho slev včetně 50% na lodní dopravu s kolem. Paní domácí je velmi přívětivá a milá a tím že je sama sportovkyně umí dát vyčerpávající informace. K tomu servis perfektní chutné snídaně s “home made” produkty a božský klid v prostorných a pěkně vybavených pokojích. Doporučuji i pro rodiny s malými dětmi. K dispozici je i uzamykatelná kolovna s dostatečnou zásuvkovou kapacitou pro nabíjení E-biků. No a pak je tu bonus ve výběru rodinné produkce vína v příznivé ceně za 6 až 9 euro za 0,75l.“

• Privatzimmer Haider Průměrné hodnocení: 9

„Výrobné snídaně, všeho dostatek, pravidelně doplňováno.“

• Winzerhof Lentsch Průměrné hodnocení: 10

„Úplně vše! Neskutečně milí a ochotní majitelé, vyborné a bohaté snídaně, vynikající vlastní vína....“

• Haus Pannonsee Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita. Skvělá snídaně.“

• Gästehaus Hans Moser Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně byla pestrá a chutná. Lokalita nám vyhovovala. Majitelé byli milí a vstřícní.“

• Hotel Drahteselböck Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně detailně promyšlené, neuvěřitelně milý personál. Velmi útulné prostředí, pochvala architektce.“

• Haus56 Průměrné hodnocení: 9

„Vynikající lokalita, bohatá snídaně. Perfektní personál, velmi milý, pozorný a ochotný pomoci s čímkoliv. Zapůjčení jízdních kol v ceně (i když my jsme jej nevyužili).“

• Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria Průměrné hodnocení: 10

„Velmi ochotná paní majitelka, dala několik zajímavých tipů na výlety.“

• PROMENADE Průměrné hodnocení: 10

„Pěkný čistý pokoj balkon, výhled na molo, maják pláže, top lokalita, vstřícný personál mluvící slovensky, velká spokojenost. Ideální pro rodiny s dětmi, mnoho atrakcí.“