2. Austria – opinie o hotelach
  3. Burgenland – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Burgenland Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Haus Karlich Ocena: 10

„Super czysto, ciekawe kosmetyki, ręczniki w łazience - odpowiednia ilość. Łóżka wygodne. Okolica bardzo cicha. Dogodna lokalizacja. Nigdy nie widziałam tak czystego miejsca. Z pewnością wrócimy tu na dłużej, bo byliśmy tylko przejazdem. Bardzo żałowaliśmy, że nie zostajemy na kolejne dni. Dogodny parking przy ulicy.”

• „Lokalizacja w centrum miejscowości z wygodnym parkingiem. W obiekcie znajduje się ogród. Możliwość przyjechania z psem.”

• Arkadenhof Kurtz Ocena: 10

„Bardzo przestronny apartament który przerósł nasze oczekiwania. Wielki plus za możliwość przyjazdy z psami, za które nie jest pobierana opłata. Bardzo sympatyczna właścicielka. Ciche otoczenie. Piękny dziedziniec.”

• „Śniadanie obfite i ładnie podane. Sam gasthof imponujący. Lokalizacja dobra na objazd autostrad w Słowenii. Polecam.”

• „Bardzo miła i pomocna Pani właściciel. Pyszne i urozmaicone śniadanie, czysty i przestronny pokój. Hotel z idealnym położeniem przy samym jeziorze, polecam.”

• Pension Anna Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa. Sniadanie pyszne, pokój przestronny i dobrze wyposażony”

• „Wszystko było super”

• „Zatrzymaliśmy się na noc w drodze do Chorwacji. W sam raz na nasze potrzebny. Właściciele bardzo mili. Dodatkowo + za taras z wyjściem na ogród.”

• „Apartament spełnił nasze oczekiwania, jest z wyjściem na ogród, znakomicie wyposażony. Miasteczko, gdzie w prawie każdym domu robią cudowne wino, jest wiele fajnych knajpek, tras rowerowych i pelne spokoju. Dla nas idealne miejsce na wypoczynek, ciepłe, rodzinne. Bardzo dziękujemy za miły pobyt i pyszną kawę. Chętnie wrócimy i polecimy znajomym.”

• „ciekawa lokalizacja, bardzo dobre śniadanie”