2. Comentarii despre hoteluri în Austria
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Burgenland
Burgenland Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Schnepfenhof Scor din comentarii: 10

„Camera curată, mancare bună si personal care a incercat să multumească toate doleanțele. Recomand cu plăcere!”

• Gut Leithaberg Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect! Micul dejun delicios! Parcare gratuita ! Foarte aproape de Designer Outlet Parndorf.”

• Pension Diana-Parndorf Scor din comentarii: 8

„Am fost intampinati de proprietar ca si cum ne-am fi cunoscut de multa vreme, am fost foarte bine informati despre tot ce am avut nevoie sa stim, curatenie impecabila, mic dejun si cafea suficiente, ne propunem ca si in urmatoarele concedii sa rezervam o camera tot la dansul. In concluzie, nota 10!”

• MARTINIHOF - Bad Tatzmannsdorf Scor din comentarii: 9

„Micul dejun a fost bun ,insa nu prea variat. Pensiunea este destul de aproape de Avita Therme iar faptul ca propietarii pensiunii sunt parteneri cu cei de la Terme a fost un avantaj pentru ca am beneficiat de reducere.”

• Gästehaus Weinhandl & Johnnys Pizzeria Scor din comentarii: 10

„Amplasarea aproape de lac, parcare mare, mic dejun bun, camera mare, cu terasă.”

• Winzerzimmer - Weingut Tinhof Scor din comentarii: 9

„Curat și paturi comode.”

• Pension Seeblick Latzko Scor din comentarii: 9

„Curat, personal prietenos și servicii corecte la un raport cost/calitate decent.”

• Haus Karlich Scor din comentarii: 10

„Locatie usor accesibila. Loc de parcare in fata locatiei. Camera amenajata cu bun gust. Liniste. Vom reveni.”

• Weingut Gästehaus D&D Haider Scor din comentarii: 10

„Totul a fost super”

• Gästehaus Samira Scor din comentarii: 10

„Un loc extrem de placut. Accesul din camera in curtea foarte frumos amenajata .Camere mari si foarte curate. Micul dejun variat si bogat.Gazde amabile.”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Burgenland

pe baza a 25.486 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com