2. USA – opinie o hotelach
  3. Kalifornia – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Kalifornia Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna i bezpieczna lokalizacja, przystanek autobusowy pod hotelem, na nogach blisko do portu, parking na miejscu bez dodatkowych opłat, czystość. Bardzo miły i pomocny personel.”

• „Pokój był czysty, miał potrzebne wyposażenie. Byliśmy 3 tygodnie w USA, w tym czasie byliśmy w 10 hotelach. W tym hotelu było najlepsze śniadanie! Przede wszystkim właściciel robi na życzenie gości jajecznicę z prawdziwych jajek, a nie z proszku, robi też jajka sadzone i gofry ze świeżymi owocami i z bitą śmietaną. Rozmawia z gośćmi i dba o ich komfort. Było nam bardzo miło.”

• „wygodne łóżka, parking pod samym pokojem”

• „Lokalizacja w miarę blisko Yosemite”

• „Niewiele”

• „Super miejsce. Bardzo czysto i jest wszystko, czego potrzeba, Gospodarze bardzo mili i kontaktowi,”

• Petite Auberge Ocena: 8

„Dobre śniadanie, jak na warunki w amerykańskich hotelach, prawdziwe pieczywo, nie tylko tostowe. Brak wędlin, ale jajka, owoce i smaczne pieczywo wystarczało, by uznać śniadanie za dobre.”

• „Lokalizacja na plus 15 minut piechotą do Hollywood. Poza tym żadnych plusów.”

• „Totalnie nic. Obiekt nie uznał mojej rezerwacji. Musiałem zabukować na ulicy inny nocleg. Zero pomocy z jakiejkolwiek strony. Booking też się nie popisał. Pomimo wielu negatywnych doświadczeń jakie mają tutaj ludzie, Booking nadal współpracuje z nimi. Dno i porażka. Nie rezerwujcie tutaj noclegów.”

• „Wynajęliśmy apartament z aneksem kuchennym (2 sypialnie), było czysto, przestronnie i wygodnie. Podgrzewany basen i jacuzzi na plus. Dodatkowo przemiła obsługa. Świetna lokalizacja, blisko nad marinę, ocean i do historycznego centrum.”