2. USA – opinie o hotelach
  3. Kalifornia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Kalifornia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Jeden z pokoi miał bezpośredni widok na plażę i ocean.”

• „Lokalizacja, komfort, przestrzeń. Jakość.”

• The Quail's Nest Ocena: 10

„Przepięknie, doskonała lokalizacja,w drodze do parku sekwoji. Obłędny widok! Fantastyczne przyjęcie,bardzo dobrze urządzony domek. Serdecznie polecam!”

• „Wszystko jest wspaniałe! Basen, jacuzzi, wnętrza, klimatyzacja... a wisienką na torcie jest adapter i płyty!”

• „Dom bardzo czysty i świetnie wyposażony (nie spotkaliśmy się jeszcze z tak dobrze wyposażoną kuchnią). Bardzo przyjemny ogródek z basenem, jacuzzi i grillem. 3 pokoje, łóżka wygodne. Zdecydowanie polecamy”

• Whale Rock Suites Ocena: 10

„To jedna z najpiękniejszych lokalizacji podczas naszej długiej ekspedycji do Kalifornii.”

• „• apartament bardzo ładny i czysty • niesamowity widok z 15 piętra • miejsce parkingowe w garażu • wspaniała siłownia dostępna 24h • pralka i suszarka w apartamencie • kuchnia wspaniale wyposażona”

• „Ogród z tarasem, przestronny, czysty i zadbany domek, garaż na auto.”

• „Mieszkanie ma dużą, dobrze wyposażoną kuchnię, a na poziomie parkingu jest sklep, w którym można kupić wszystko czego potrzeba do przyrządzenia pysznego śniadania (obiadu i kolacji też).”

• „Bardzo fajny apartament, super 2 łazienki. Z kluczami trochę zamieszania, bo początkowo miały być w skrzynce, ale ostatecznie właściciel czekał na nas z kluczami w obiekcie :)”