3. Kampánie hodnocení hotelů
Kampánie Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Palazzo Cappuccini Art Relais Průměrné hodnocení: 8

„Pěkný moderní a velký pokoj. Velká šatna a dobře vybavena koupelna. Poměr cena / kvalita byla skvělá. Umístění vedle vlakové stanice s dostupností do centra je také fajn.“

• Capri Wine Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Hotel má úžasné výhledy na moře. Majitelé a personál jsou moc příjemní, vždy připraveni splnit snad každé přání. Bohaté snídaně v top kvalitě. Možnost využívat zahradu k odpočinku a relaxaci, na Capri k nedocenění. Prostě vše úžasné 😊 Moc jsme si pobyt užili.“

• ANTICA TENUTA CELOTTO Průměrné hodnocení: 10

„Krásné prostředí, čistota a výhled. Na zahradě byly i dvě výřivky a bazén. Na pokoji byla klimatizace. Bylo to super, určitě doporučuji:)“

• Hotel Vittorio Beach Resort Průměrné hodnocení: 9

„Nejvíce se mi líbila lokalita, přímo u moře, a výhledy z balkonu. Skvělý, milý a ochotný personál, dobrá snídaně, velký výběr jídel v restauraci. Dále léčebné procedury, které přímo v hotelu poskytují“

• Best Western Hotel Plaza Průměrné hodnocení: 8

„Byl jsem spokojen s personálem a pokojem.“

• Stella Marina Paestum Průměrné hodnocení: 8

„Klidné místo, soukromé parkování.“

• Hotel Da Maria Průměrné hodnocení: 9

„Hotýlek super, personál také. Přístupová cesta masakr🙂“

• Hotel La Luna Průměrné hodnocení: 10

„Příjemné prostředí, klidná lokalita . Ochotný personál, Velmi příjemný byl bazén s teplou vodou a barem. Všude se dostanete autobusem. Při odjezdu jsme bily odvezeni hotelovým transferem. Ráda se někdy vrátím :)“

• Hotel Parco Cartaromana Průměrné hodnocení: 10

„Menší hotel, který má až rodinnou atmosféru U bazénu bar, kde bylo možné si koupit oběd Od hotelu je možné sejít k moři a vykoupat se, ale není to úplně pláž na ležení Čistý a udržovaný hotel“

• Best Western Hotel dei Mille Průměrné hodnocení: 10

„Pokoje byly Nové a moderní. Ulice je tak nějak Neapolská, chodby hotelu asi čekají ještě na opravu ale pokoje super.“