3. Kampania – opinie o hotelach
Kampania Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobra lokalizacja, tuż przy głównym dworcu kolejowym. Świetna baza wypadowa zarówno do wędrówek po mieście, jak i do wycieczek na Wezuwiusza czy do Pompejów. Wygodne łóżko, smaczne różnorodne śniadanie, komfortowa łazienka.”

• American Hotel Ocena: 10

„Bardzo cicha dzielnica mily personel.”

• „Piękne miejsce, cisza i spokój. Apartament czysty, pyszne śniadania i super miła obsługa ❤️”

• „Egzotyka, przemiła , interesująca gospodyni, starająca się mówić po polsku”

• Hotel Tourist Ocena: 9

„Hotel 3 * o dobrym standardzie, czysto. Miła i pomocna obsługa , pyszne wzmocnione śniadania. W hotelu można zrelaksować się przy basenie w otoczeniu drzewek z niezliczoną ilością cytryn. Dużym plusem jest lokalizacja nieopodal stacji PKP i dworca autobusowego skąd pojedziemy do Positano czy Amalfi.”

• Hotel Belair Ocena: 10

„Super lokalizacja, czyściutko. Przemiły personel. Byłem w wielu dobrych hotelach ale tak miłej obsługi jeszcze nie spotkałem. ( recepcja, personel sprzątający , kelnerzy ). Hotel nie należy do najtańszych ale wart jest swojej ceny. Czekam na promocję aby znowu tu przyjechać.”

• Hotel Bella Capri Ocena: 10

„Przemiła obsługa ,otrzymaliśmy pokój z balkonem ,zamiast okna na patio z super widokiem.Samo centrum wszędzie blisko polecam👍👏”

• „Lokalizacja blisko ruin miasta i stacji kolejowej”

• Hotel Belvedere Ocena: 10

„Śniadanie wystarczające, dobre, świeże, przy takiej panoramie z okna - nie ma znaczenia . Natomiast Obsługa !!! Niesamowici panowie, doskonale znający swoja pracę, dżentelmeni jakich już nie ma - kompletnie zapominana Bell Epoque . Dyskrecja , połączona z uprzejmością i doskonałym wyczuciem miejsca i czasu. Dla mnie towarzystwo jak w salonach Tytanika ! Takich Hoteli już nie ma ...”

• Hotel Paradiso Ocena: 8

„Czysto, zamknięty parking. Można bezpiecznie zostawić auto. Psy akceptowane.”