3. Kampánie hodnocení penzionů a B&B
Kampánie Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• BELLANTONIA Průměrné hodnocení: 7

„Moc pěkné a čisté ubytování. Milá pronajímatelka Maria, která velmi dobře reagovala na každý náš dotaz a prosbu. Pokoj prostorný, perfektně vybavený a velmi čistý. Pro 5-ti člennou rodinu úplně dostačující. Snídaně jsou nedaleko v krásné pekárně s cukrárnou s velkým výběrem všemožných dobrot. Majitel Raffael je velmi milý a se vším nám pomohl. Děkujeme za příjemné ubytování.“

• Casa Vacanze Da Serena Průměrné hodnocení: 9

„Super ubytování u promenády a kousek od restaurací a moře“

• „Moderni, čisté, blízko letiště, kam dojdete do 15 minut pěšky.“

• Toledo's family Průměrné hodnocení: 10

„Krásný, nově zařízený pokoj v docházkové vzdálenosti od všech turistických atrakcí . Majitel velmi milý a denně dostupný. Krásné, čisté, dokonalé. Děkujeme“

• Villa Malandrino Guest House Průměrné hodnocení: 10

„Ochotní majitelé. Krásný bazén. Klidné místo. Dobré parkování pro motorky.“

• B&B Civico 16 Průměrné hodnocení: 10

„Tichý pokoj přesto, že byl v podstatě v centru města a v blízkosti mnoho barů. Hrozně příjemný hostitel i paní, co se o ubytování stará. Pokoj i koupelna byly precizně čisté. Hostitel také nabízí možnost odvozu na letiště s paní, která se o ubytování staral. Paní opravdu srdečně zdravím a za vše mockrát děkuji!!!“

• lungomare rooms Průměrné hodnocení: 10

„Pěkný apartmán, blízko vlakového nádraží, blízko moře, blízko centra. Hned o ulici dál promenáda s restauracemi (ty byly taky parádní - Itále, no), V příjemné vzdálenosti lanovka na Monte Faito, nebo přístav odkud jede loď do Amalfi či na Capri, Naproti domu je supermarket, taky svělé pro čerstvou snídani. Já bych se klidně zase ubytovala tam, všechno úplně v pohodě.“

• Red House Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování předčilo očekávání ve všech směrech. :) Vše bylo maximálně v pořádku, pokoj čistý s krásným výhledem na město. Postel pohodlná. Koupelna se sprchovým koutem vše čisté bez vodního kamene. Ubytování mají k dispozici ještě kuchyň, kde si mohou nabídnout kávu, čaj, džus nebo malý snack. Vše je v ceně ubytování nic hosté nedoplaci. Majitel byl opravdu nepřekonatelný, milý a nápomocný. Poradil nám s dopravou, kam v okolí zajít na jídlo a dal nám nejrůznější tipy kam vyrazit. Pokud máte cestu do Neapole, ať uz na víkend či déle doporučuji. Díky Stefane :)“

• Il Borghetto Průměrné hodnocení: 6

„Polohar. Ubytování se nachází na skvělém místě“

• Kirillos IN CILENTO Průměrné hodnocení: 10

„Krásné ubytování přímo v historickém centru, krásný výhled, příjemné posezení na balkoně. Přímo pod balkonem večer párty v místním baru, dobrá hudba, zábavné sledování dění z balkonu, i jsme si na pokoji hezky zatančili. Bylo to fajn, doporučujeme!“