2. Italija: recenzije hotela
  3. Campania: recenzije smještaja s doručkom i prenoćišta
Campania Provjerene recenzije stvarnih gostiju smještaja s doručkom i prenoćišta

• Irooms Garibaldi Prosječna ocjena: 9

„Odlicna lokacija, prostrana soba i kupaona. Cisto i uredno. Kava i caj na raspolaganju u sobi i u zajednickoj prostoriji.”

• Relais Ranieri Prosječna ocjena: 10

„Smještaj je na odličnoj lokaciji, blizu svih sadržaja. Soba je uredna, čista, a vlasnik hotela najdivnija osoba. Uvijek spreman pomoći, objasniti, podijeliti savjet. Zaista preporuka za ovaj hotel!”

• B&B Nancy Prosječna ocjena: 10

„Smještaj je bilo iznimno uredan, domaćin jako ljubazan i susretljiv.”

• Starguest Dante Prosječna ocjena: 9

„Sve je bilo odlično! Smještaj u centru, sve smo obisli pješice. Jako čist apartman što nam je najvažnije i svjež, domacin je uvijek bio na usluzi. Hvala vam.”

• Napoli Regina Prosječna ocjena: 9

„Čist i moderan apartman na dobroj lokaciji. 15-ak minuta pješice od centra grada. Preko puta ulice nalazi se stanica metroa. Autobus kojim smo došli do aerodroma (linija 182) 100 metara je od apartmana. Vlasnik je vrlo ljubazan, susretljiv i zainteresiran za pomoć. Odgovara odmah na poruke. Madrac i jastuk bili su iznimno udobni. Spremačica sprema apartman i mijenja ručnike svaki drugi dan.”

• NapulitanDream Duomo Prosječna ocjena: 10

„Lokacija objekta, susretljiv domaćin, čistoća objekta”

• Dante Maison de Prestige Prosječna ocjena: 10

„Super smještaj i lokacija 🤗”

• MusicArt B&B Prosječna ocjena: 8

„Na super je lokaciji,cisto je i ima sve sto je potrebno.”

• L'Eco dell'800 Prosječna ocjena: 10

„Kod objekta nam se najviše svidjelo pozicija, pogled s terase iz vaše sobe, doručak s domaćim namirnicama, privatni parking, ugodan domaćin.”

• Casa Ruben Appartament Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo izvrsno. Ako želite zaviriti u srce i dušu Napulja, rezervirajte ovaj apartman. Sve pohvale za gospođu Rosu. Danijela”