3. Kampania – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Kampania Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Swietna lokalizacja, tylko 5 min. do stacji, w pobliżu market Conad, czysto i spokojnie, jest klimatyzacja, bardzo miły gospodarz.”

• Apple Lemonade B&B Ocena: 10

„Bardzo komfortowe i przestronne apartamenty w centrum urokliwego małego miasteczka. Idealne miejsce, aby wypocząć blisko morza. Wspaniała obsługa i doradztwo ze strony gospodarzy!!”

• La Julienne Green Ocena: 10

„Ostatnio mieliśmy okazję wynająć pokój w mieszkaniu La Julienne Greene przy via Carbonara w Neapolu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co sprawiło, że wszędzie było blisko a lokalizacja miała swój urok. Apartament był czysty i schludny a kontakt z właścicielem był bezproblemowy, a wszystkie nasze pytania i prośby były natychmiast rozwiązywane. Polecamy każdemu odwiedzającemu Neapol.”

• „Bardzo mili ,pomocni właściciele . Zapewniają darmowy parking blisko ruin Pompeje, Dzięki Stefano i jego żonie smacznie i tanio mogliśmy rozkoszować się Włoskimi smakami🍕🥐☕”

• „Widok”

• notti vesuviane Ocena: 10

„Gospodyni była bardzo pomocna. Do stacji kolejowej można dojść w kilka minut.”

• „Lokalizacja”

• „Super pomocna obsługa :) Mogliśmy zameldować się dużo wcześniej, co było bardzo wygodne, ponieważ już o 8 rano byliśmy w Neapolu.”

• „Doskonałe położenie, przy samej pizzerii Da Michele, świetna komunikacja. Sam apartament bardzo czysty, położony w pięknej kamienicy. Bardzo dobry kontakt z właścicielem.”

• „Obiekt położony blisko atrakcji turystycznych. Parking praktycznie przy wejściu. Wspaniali gospodarze. Pani Elżbieta jest polką i udziela wszelkich potrzebnych informacji. Polecamy!”