2. Ισπανία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Κανάρια Νησιά κριτικές B&B και πανδοχείων
Κανάρια Νησιά Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Hotelito La Era B&B Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική ατμόσφαιρα στο δωμάτιο αλλά και στον κήπο απέξω. Το πιο όμορφο ξενοδοχείο που μείναμε στο νησι με διαφορά! Το δωμάτιο είναι ανακαινισμένο από τον καλλιτέχνη του νησιού και είναι πολύ ρομαντικό! ένα μέρος μαγικό!!»

• Pension Silene Orotava Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία, το δωμάτιο, το ευρύχωρο μπαλκόνι. Ευγενέστατοι άνθρωποι, μας έστειλαν μήνυμα ότι το δωμάτιο ήταν έτοιμο και mail με χάρτη της περιοχής με τα αξιοθέατα και χρήσιμες πληροφορίες,. Εξαιρετικο πρωινό με τοπικά προϊόντα.,»

• Habitaciones Residencial Corralejo Centro Playa Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία καταπληκτική, στο ένα λεπτό σουπερμάρκετ (απέναντι), τριγύρω εστιατόρια κ δίπλα στον κεντρικό δρόμο με τα καταστήματα. Είναι μέσα σε ένα συγκρότημα διαμερισμάτων με γκαζόν, πολύ ψηλούς φοίνικες και μια μεγάλη πισίνα. Μου άρεσε που απέξω είχα την αυλή μου να κάθομαι στο τραπεζάκι κάτω από τα αστέρια, να ακούω το θρόισμα των δέντρων και η αίσθηση σαν σε ένα μικρό χωριό. Επίσης παρείχε ψυγείο, είδη καθαριότητας και αφρόλουτρο. Αρκετές κριτικές μιλούν για έντομα. Δεν έχει να κάνει με την καθαριότητα του δωματίου αλλά με το γεγονός ότι έχει γρασίδι απέξω, δεν φταίει ο ιδιοκτήτης.»

• Guesthouse Katanka Βαθμολογία σχολίων: 4

«Τιποτα.»

• ANCONES LEJANOS GuestHouse Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ενα απο τα πολυ καλα χοστελ»

• Hostal Magec Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η ευγενέστατη κυρία Yolanda! Η τοποθεσία ανάμεσα στο παλιό κέντρο. Μας έδωσαν δωμάτιο στον τελευταίο όροφο, στον οποίο υπάρχει πρόσβαση σε μια όμορφη βεράντα με θέα τη θάλασσα και απλώστρα. Απλό, καθαρό και όμορφο, ο,τι πρέπει για έναν ύπνο σε καλή τοποθεσία.»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Κανάρια Νησιά

βάσει 103.126 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com