2. Comentarii despre hoteluri în Islanda
  3. Comentarii despre case de vacanță în Reykjavik Greater Region
Reykjavik Greater Region Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Baldur Apartments Scor din comentarii: 9

„Amplasarea in zona centrala a orasului si in apropierea zonelor de interes turistic.”

• Stay Apartments Einholt Scor din comentarii: 10

„Confortabil și spatios”

• Stay Apartments Bolholt Scor din comentarii: 10

„Cazarea a fost excelenta in ceea ce privește raportul preț calitate”

• Odinn Reykjavik Eiriksgata Apartments Scor din comentarii: 7

„Apartamentul arata ca în poze. Locația este centrala. Stația centrala de autobuz BSI este la 7-8 minute de mers lejer pe jos. (locație de unde pot fi plătite diverse activitati). În apartament era curat. Am găsit consumabile necesare de calitate, chiar mai mult decât aveam nevoie.”

• Mengi Apartments Scor din comentarii: 10

„Central, totul la indemana, apartament cu tot ce iti este necesar, gazde foarte amabile”

• Black Pearl Apartment Hotel Scor din comentarii: 10

„Locația e incredibil de convenabila, practic in mijlocul punctelor se atractie din oras, la distanta pietonala. Apartamentul spatios. Balcon cu vedere asupra orasului.”

• Stay Iceland apartments - U 16 Scor din comentarii: 10

„Locația este excelentă, foarte aproape de biserica/centru și de stația BSI (unde te lasa și de unde iei Flybus). Apartamentul a fost curat, călduros, dotat cu tot ce trebuie. Legătură cu personalul a fost facilă. Mi-a plăcut și aș mai reveni, recomand. PS: noi am închiriat apartamentul cu un dormitor cu pat matrimonial și sufrageria cu canapea extensibila (Apartamentul 3), canapeaua a fost foarte comodă, o canapea în care se doarme la fel de bine ca într-un pat”

• Live as Locals Apartments Scor din comentarii: 10

„Apartament de exceptie atat ca localizare, cat si in ccea ce priveste confortul. Cand voi reveni in Islanda, veti fi prima optiune de cazare. Mi-a placut mult ca exista expresor de cafea, patul foarte confortabil, camere mici, dar excelent dotate si design foarte dragut. Aproape de atractiile principale din Rejlkjiavik. Consider ca am facut cea mai buna alegere! Exceptional apartment both in terms of location and comfort. When I return to Iceland, you will be the first accommodation option. I really liked that there is a coffee machine, the bed is very comfortable, the rooms are small but excellently equipped and the design is very cute. Close to the main attractions of Rejlkjiavik. I think I made the best choice!”

• Stay Apartments Einholt Scor din comentarii: 10

„Totul”