2. Comentarii despre hoteluri în Islanda
  3. Comentarii despre case de vacanță în Reykjavik Greater Region
Reykjavik Greater Region Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Odinn Reykjavik Eiriksgata Apartments Scor din comentarii: 7

„Apartamentul arata ca în poze. Locația este centrala. Stația centrala de autobuz BSI este la 7-8 minute de mers lejer pe jos. (locație de unde pot fi plătite diverse activitati). În apartament era curat. Am găsit consumabile necesare de calitate, chiar mai mult decât aveam nevoie.”

• Black Pearl Apartment Hotel Scor din comentarii: 10

„Locația e incredibil de convenabila, practic in mijlocul punctelor se atractie din oras, la distanta pietonala. Apartamentul spatios. Balcon cu vedere asupra orasului.”

• Apartment in Austurkór- Birta Rentals Scor din comentarii: 10

„Peisajul si facilitatile!”

• B18 Apartments Scor din comentarii: 10

„Curatenia, marimea apartamentului, apropierea de centru”

• Baldur Apartments Scor din comentarii: 9

„Amplasarea in zona centrala a orasului si in apropierea zonelor de interes turistic.”

• Stay Iceland apartments - U 16 Scor din comentarii: 10

„Locația este excelentă, foarte aproape de biserica/centru și de stația BSI (unde te lasa și de unde iei Flybus). Apartamentul a fost curat, călduros, dotat cu tot ce trebuie. Legătură cu personalul a fost facilă. Mi-a plăcut și aș mai reveni, recomand. PS: noi am închiriat apartamentul cu un dormitor cu pat matrimonial și sufrageria cu canapea extensibila (Apartamentul 3), canapeaua a fost foarte comodă, o canapea în care se doarme la fel de bine ca într-un pat”

• Stay Apartments Einholt Scor din comentarii: 10

„Totul”

• Stay Apartments Bolholt Scor din comentarii: 10

„Cazarea a fost excelenta in ceea ce privește raportul preț calitate”

• Stay Apartments Einholt Scor din comentarii: 10

„Confortabil și spatios”

• Mengi Apartments Scor din comentarii: 10

„Central, totul la indemana, apartament cu tot ce iti este necesar, gazde foarte amabile”