2. Антигуа и Барбуда отзиви за хотели
  3. Антигуа и Барбуда отзиви за хотели
Caribbean Islands Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Hotel El Tronco Inc Оценка от отзивите: 9

„Много приятен хотел, с хубав двор, градина.“

• Casa Maya Playa El Yaque Оценка от отзивите: 10

„Не използвах закуската . Хареса ми дворът , стаята , храната за вечеря . Персоналът е прекрасен . Помагат за решаването на всякакви проблеми - обмяна на пари , пазаруване , сигурност , екскурзи . Винаги имахме на разположение топла вода . От вратата на двора се стъпва директно на плажа . Избрахме настаняването заради гледката и не бяхме разочаровани .“

• Petit Studio bateliere Оценка от отзивите: 1

„Природа, музика, ритъм, танци. Притихналият народен дух.“

• Casa Maya Playa El Yaque Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно място, буквално на един от най-хубавите плажове на остров Маргарита, Ел Яке. Ние бяхме в едно от студията на последния етаж. Гледката от панорамните прозорци е невероятна. Стаята напълно съответства на описанието и снимките. Много сигурно и безопасно място. Перфектно разположение - от едната страна е плажа, от другата е главната улица на селото. Наблизо е кея, от който тръгват лодките за съседния остров Коче. Много любезни домакини, винаги готови да помогнат. Много благодарим на Аида, Хуан и трите им деца за гостоприемството и персоналното отношение. Най-вкусната храна, която опитахме на острова, беше тази, която Аида приготвяше за нас. Има безплатен и стабилен Wi-Fi. Горещо препоръчваме.“

• Campito Loving Оценка от отзивите: 10

„Невероятно място със страхотни домакини и отлична храна.“

• Sweet Home Punta Cana Guest House - VILLA Q15A Оценка от отзивите: 9

„Много чиста и приветлива къща. Супер удобен матрак и възглавници. Прекрасен двор.“

30 -те най-добри Bed and Breakfast и гостоприемници в Caribbean Islands

въз основа на 74 941 отзива за Bed and Breakfast и гостоприемници Booking.com