2. Румъния отзиви за хотели
  3. Румъния отзиви за хотели
Carpathians - Romania Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Cabana Vărad Coronini Оценка от отзивите: 10

„Точно това, което търсихме - спокойно място, недалеч от удобства и с чудесна гледка. Не случихме със време (дъжд и силен вятър), но пък случихме с домакини - бяха се погрижили да ни е топло и комфортно. На няколко минути път има големи магазини (Penny, Lidl), съвсем наблизо има заведение за хранене, реката е на един хвърлей място. За съжаление бяхме само за една нощувка, на сутринта не ни се тръгваше. Мястото хем е близо до пътя (на 100 м), хем не е на самия път. Чудесно е, че е оградено, удобно за игра на деца, без да се притесняваш къде ще отидат. Мястото за скара е на гърба на къщата и позволява хем простор, хем усамотение. От Дунава се отрива чудесна гледка на завоя на реката с част от острова, вижда се Голубацката крепост, наблизо е и ферибота до Golubac. Да не забравяме, че до Коронини има природен резерват, така че красота не липсва. Ние бихме дошли отново с компания, много ни хареса.“

• CASA CHITIC - HOTEL & RESTAURANT- Str Nicolae Balcescu 13 Оценка от отзивите: 10

„Прекрасна архитектура и отвън и вътре в интериора. Съхранен е духът на мястото в контекста на историческата среда наоколо. Отлична локация в близост до всички забележителности.“

• Complex Balnear Cozia Оценка от отзивите: 5

„Аква парка е чудесен“

• Prinz Gregor Оценка от отзивите: 9

„Закуска, персонал, комфорт“

• Vila Camelia Оценка от отзивите: 10

„Всичко“

• Hotel Rainer Оценка от отзивите: 10

„Перфектно разположение на хотела с място за спиране. Страхотен персонал и хубаво обслужване. Стаята беше голяма, чиста с всичко необходимо в нея, нови мебели и голям телевизор. Персонала беше на много високо ниво и винаги беше готов да помогне, закуската беше страхотна и напълно задоволителна. Хотела надхвърли очакванията ми и определено бих искал да се отседна точно в този хотел при пътуване в този град.“

• Hotel HP Tower One Brasov Оценка от отзивите: 10

„Отличен хотел с просторен паркинг подходящ за големи автомобили и дори автобуси“

• Hotel Rin Оценка от отзивите: 7

„Локацията му е близо до пешеходната зона,което беше удобство. Стаята беше чиста. Имаше паркинг с видеонаблюдение и бариера.“

• Hotel Ave Lux Оценка от отзивите: 10

„Терасите с гледката към планината“

• Goya Boutique Оценка от отзивите: 10

„Super!!!“