2. Rumunsko hodnocení hotelů
  3. Rumunsko hodnocení hotelů
Carpathians - Romania Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Stefani Průměrné hodnocení: 10

„velky prostorny pokoj cisto a prijemny personal“

• Cabana Gabriela Průměrné hodnocení: 10

„Tohle místo je prostě jedinečné. Schováno hluboko v rumunských horách s krásnou přírodou. Hostitelská rodina je moc milá, pohostinná a ve všem nápomocná. Domácí snídaně s kávou, domácím mlékem a domácí bryndzou byla super zážitek. V okolí je v dojezdové vzdálenosti spousta jeskyní a celkově nádherných míst. Brânzu a domácí palincu jsme si odvezli i sebou domů. Opravdový rumunský venkov. Po naší zkušenosti se Škodou Citigo 44 kw doporučuju zvážit nějaké větší a silnější vozidlo, občas jsme jezdily na jedničku a cesta k ubytování není asfaltová, párkrát jsme štrejchli podvozkem, nicméně jsme důkaz že se to dá zvládnout i s malým autíčkem, jen to je náročnější.“

• Hotel Valea cu Pesti Průměrné hodnocení: 10

„Fantastická poloha u jezera, Krásný výhled z pokoje, bazénu i restaurace. Velmi dobré jídlo v restauraci. Určitě se tam ještě chceme vrátit.“

• Hotel Stefani Průměrné hodnocení: 10

„prostorny apartman“

• „prijemny personal. Neslo mi otevrit automaticke dvere do hotelua personal z restaurace byl velmi ochotny pomoci. Cisto a krasne prostredi. V posteli vyhled ven.“

• Pensiunea Green Villa Průměrné hodnocení: 9

„Přijemný personál, hezky zařízený pokoj, parkování za bránou, kousek do centra (15minut)“

• Continental Forum Sibiu Průměrné hodnocení: 8

„Umístění hotelu bylo perfektní.“

• Hotel Ieremia Movila Průměrné hodnocení: 9

„Umístění ubytování kousek od kláštera v krásném prostředí. Ráno dobrá snídaně na objednávku dle výběru. Ubytování se vším co je třeba,dokonce i malý balkon.“

• Villa Venus Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně výborná pokoje velmi čisté, místo v uzavřeném areálu, blízko centra.“

• Hotel Bulevard Průměrné hodnocení: 8

„Pokoj účelně vybavený, teplý.“