3. Kastylia-León – opinie o hotelach
Kastylia-León Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super, miła obsługa na recepcji oraz darmowy parking. Bardzo urozmaicone śniadania z dużą ilością owoców. Świetna lokalizacja będąc w trasie. Polecam!!”

• „Pięknie położony hotel z niesamowitym widokiem na starówkę. Duże pokoje i wygodne łóżko w klimatycznych wnętrzach. Bezpłatny parking i pyszne śniadanie, polecam”

• Hotel Jacobeo Ocena: 2

„Tylko i wyłącznie lokalizacja.”

• „Wyjątkowe miejsce, wystrój zrobiony ze starych narzędzi, dachówek, drewna. Nie było kontaktu osobistego z właścicielem, ale można było skorzystać z produktów na śniadanie i wrzucić do skrzyneczki zapłatę.”

• „Przemiła obsługa, duży pokój, wszystko czego człowiek potrzebuje żeby odpocząć w komfortowych warunkach. Śniadanie za dopłatą, w formie bufetu, na mieście za tą cenę takiego nie zjemy.”

• „Korzystna lokalizacja. Mają własny płatny parking w garażu, należy zarezerwować sobie miejsce podając numery tablicy rejestracyjnej, koszt ok. 19 EUR za dzień. Wygodne, spore łóżka.”

• „Wspaniały pokój. Czyściutko i cieplutko.”

• „Przede wszystkim hotel ma idealną lokalizację, jak sama nazwa nam to mówi, czyli na samej Plaza Mayor, a to śliczne, klimatyczne miejsce w centrum starej, zabytkowej części miasta. Sam hotel bardzo przyjemny i wygodny, miła obsługa, pokój czysty, dobrze wyposażony. Nie przeszkadzały mi żadne hałasy, może dlatego, że okno mojego pokoju nie wychodziło bezpośrednio na Plaza Mayor, tylko na jedną z dochodzących do placu uliczek.”

• Hostel.B Ocena: 10

„Przemili ludzie, którzy go prowadzą, bardzo pomocni w każdej sprawie. Możliwość zjedzenia kolacji i śniadania. Czyste pokoje, pościel. Super atmosfera. Joachim i Elena bardzo dziękuję za cudownie spędzony czas z Wami, z muzyką i wspólnym śpiewaniem.”

• „Wszystko było suoer! Polecam!!!”