2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Katalánsko hodnocení ubytování k pronájmu
Katalánsko Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• BBarcelona Clot Apartments Průměrné hodnocení: 6

„Balkon, propojená kuchyň a obývací pokoj“

• Carretes 1 Průměrné hodnocení: 9

„Klidná ulička, ale za pár minut jste v centru dění. Pokoj byl čistý“

• 08028 Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo super,blízko metra,obchodu a pamatek.Moc pekne ubytovani,ochotný personal,velmi doporučuji.Bonus bazen.“

• Unique Apartments Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita velmi dobrá, jen naproti přes ulici byl bar, kde trochu hlučeli opilci. To patří k městskému životu. V okolí je množství obchodů a několik restaurací. Okolní prostředí je poměrně čisté a klidné. Hezký balkon s posezením. Poskytnuto drobné občerstvení-vody, džusy, čaje, instantní káva. Výborná dostupnost veřejné dopravy, to jsme opravdu ocenili!“

• Pierre & Vacances Blanes Playa Průměrné hodnocení: 9

„Úžasné umístění, nádherný výhled. Apartmán malých rozměrů, ale moc hezky a dostatečně vybavený.“

• My Address on the Beach and Sun Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita ubytování byla super. Místo bylo klidné. Byt byl čistý a vybavený.“

• Aspasios Verdi Apartments Průměrné hodnocení: 8

„Vybaveni apartmanu- vse potrebne v koupelne i v kuchyni, navic i pracka se susickou (to jsme nevyuzili). Pohodlne postele, 2 oddelene loznice. Digitalni otevirani / zamykani dveri je super. 7 min na metro, v okoli spousta obchodu, restauraci, pekarna, kavarny.“

• Mini Terraza Relajante Galvani Průměrné hodnocení: 10

„Super“

• Inside Barcelona Apartments Princep Průměrné hodnocení: 8

„Strategické místo pro poznávání města - blízko metro i zastávky busů, leccos lze i dojít pěšky. Poblíž rušného náměstí, ale přesto stranou a v klidné ulici. Řada možností zajít se občerstvit. Velké nákupní centrum do 5 min. chůze - mimochodem, zajímavé i architektonicky.“

• Lamoga Ona Průměrné hodnocení: 5

„Moře“