2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Хорватія: відгуки про готелі
Cavtat Coast Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Maistra Select Astarea Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Розташування готелю супер, одразу ж біля пляжу. Пляж та море дуже чисті. Проте лежаки на пляжі платні (шезлонг 6 євро, парасолька 7 євро). Слід це враховувати. Лежаки біля басейну- безкоштовні, завжди можна було знайти вільний лежак. Сніданки та вечері досить різноманітні та смачні. Номери у прибудові готелю нові та сучасні, обладнані усім необхідним. Прибирання в номерах було кожен день. Недалеко від готелю знаходиться паромна зупинка, від якої можна легко дістатися до Дубровника.“

• Sheraton Dubrovnik Riviera Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий новий готель. Великий просторий номер з балконом. В номері є чай та чайник. Комфортне ліжко. Безкоштовний паркінг та гараж. Смачні сніданки та вечері. Прямо при виході з готелю пляж, спочатку каміння, потім мілка галька та пісок. Дуже гарний захід в море. Поруч багато кафе. Неподалік великий торговий центр. Чуйний персонал.“

• Hotel Haus Am Meer Cavtat Оцінка за відгуками: 7

“Привітливі власниця та власник.“

• Maistra Select Mlini Villas and Apartments Оцінка за відгуками: 10

“чудове розташування з неймовірний виглядом , красива вілла , гарна набережна , красива територія, чуйний персонал,“

• Hotel Konavle Оцінка за відгуками: 5

“Близькість до аеропорту.“

• Villa Anka Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання дуже зручне, все для комфортного проживання: кухня, пральна машина, балкон, зручне ліжко. Дуже тихо і приємно. Господарі надзвичайні! Велика вдячність за прийом! Чудова сім'я, в усьому допомогли!“

• One Suite Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортний готель і чудовий привітний персонал“

• Sheraton Dubrovnik Riviera Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово. Ми добре відпочили. Прекрасна природа, чисте море, гарний готель. Особливої подяки заслуговує СПА. Також сподобався ресторан, у нас були сніданки і вечері. Ми цілком задоволені сервісом і своїм відпочинком“

• Sheraton Dubrovnik Riviera Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Сподобався зазначений готель. Великі номери, якісні меблі, постіль, рушники, фен, привітний персонал, якісне прибирання. Смачні сніданки, різноманітні вечері. На пляжі якісні шезлонги та зонтики, зо вже входять у вартість проживання. Охочі супроводити вечерю алкоголем, або будь яким іншим напоєм, повинні знати, що це за додаткову плату.“

5 найкращих готелів в регіоні Cavtat Coast