2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Хорватія: відгуки про готелі
Cavtat Coast Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Villa Adria Оцінка за відгуками: 10

“Все супер ✊ Власники дому дуже приємні,зустріли тепло🤗дуже багато розповіли як ,куди і чим доїхати) Місцезнаходження дуже вигідне , все поруч кафе, магазини, ресторани,пляж 🏄 рекомендую пляж beach Zal ,,особливо якщо приїхала с дітьми це найкращий варіант До центра 15 хв в цьому ж місці автобусна зупинка кожні 30 хв відправляється до Dubrovnika N 10 ,білети можна придбати у водія по 4-5 євро,бо не завжди працює касса Номер в нас був з видом на море 🌞🏖️ Є все необхідне для приготування їжі Тихо, спокійно рекомендую💪“

• Villa Marija Adriatic Оцінка за відгуками: 10

“Все“

• Sobe More Cavtat Оцінка за відгуками: 10

“Ви виходите з подвір'я і опиняєтесь відразу на березі моря. Тихе і спокійне місце для відпочинку в самому центрі міста. Господарі були дуже люб'язні і погодилися поселити нас швидше, аніж було зазначено.“

• Villa Adria Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Ми чудово провели свій відпочинок і всі фактори сприяли нам в цьому: - прекрасне житло з кухнею - гостинні господарі - фантастичний Cavtat“

• Sobe More Cavtat Оцінка за відгуками: 10

“Відмінне розташування, тераса виходить прямо на море.“

• Villa Adria Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Дякую, все було дуже добре“

• Country House Pansion Оцінка за відгуками: 9

“Були з родиною одну ніч, привітні власники, маленькі чисті номери з холодильником. Гарний краєвид з вікна. За окрему плату можливо замовити сніданок. В цілому враження позитивні.“

• Villa Radovic Оцінка за відгуками: 10

“Місце розташування чудове, власник помешкання Перо був дуже добрим та уважним до нас, надав цінні поради щодо перебування в місті та забрав і відвіз нас в аеропорт. Помешкання чисте і комфортне. Ми дуже вдячні також Аніті за її турботу. В помешканні є загальна кухня з усім необхідним (холодильником, плитою, посудом). Рушники змінювали кожні два дні. Помешкання знаходиться неподалік до пляжів та центру міста. Також з міста курсують катери до Дубровника, що зручнішим за автобус.“

• Guest House Villa Bellevue Оцінка за відгуками: 10

“Все“

• Villa Marija Adriatic Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося місце розташування. Гарний вигляд на море і гори. Господарі чудові, привітні.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Cavtat Coast

на основі 12 145 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com