2. Comentarii despre hoteluri în Israel
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Center District Israel
Center District Israel Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Private rooms near the beach center Scor din comentarii: 8

„Personalul, bucatarie la comun, mijloacele de transport langa cazare la 5 minute, marea la 5 minute cu plaja ok, pretul ok pentru ce ofera. Aveai de toate, chiar dacă nu cele mai ok conditii”

• Namaste Scor din comentarii: 10

„Sasi m-a rugat sa scriu reviewul in limba romana pentru a fi mai usor de citit de catre cei din Romania. Totul a fost peste asteptari. Camera, baia si casa au fost foarte curate pe tot parcursul sederii mele si nu am dus lipsa de nimic. Am fost intampinat cu apa, cafea, ceai si biscuiti iar toate aceste nu au lipsit pe tot parcursul vizitei. Camera in care am stat dispune de aer conditionat, TV, Wi-Fi si baia este complet utilata. De asemenea, terasa comuna este foarte primitoare. Sasi este o gazda exceptionala, mi-a facut foarte multe recomandari si m-a ajutat sa imi planific zilele pe care le-am petrecut in Tel Aviv. A oferit dispnibilitate pe Whatsapp la orice ora si a venit mereu cu cele mai bune sugestii legate de transport, mancare si petrecerea timpului liber. Recomand din toata inima si cu siguranta voi reveni! Multumesc Sasi si familiei pentru ca mi-ati oferit o experienta completa de cunoastere a Tel Avivului.”

• „Locaziarea fata de plaja super ok”

• „Nimic”

• Grace Holon Villa & Pool Scor din comentarii: 10

„Check in ușor, loc parcare gratuit, curat în camera și în baie. Recomand”

Cele mai bune 25 B&B şi hanuri din Center District Israel

pe baza a 4.566 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com