2. Ισραήλ κριτικές ξενοδοχείων
  3. Center District Israel κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Center District Israel Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Kalvin Apartments by Levinsky Market Βαθμολογία σχολίων: 7

«Ήταν ένα όμορφο και μοντέρνο διαμέρισμα.»

• Beautiful Cosy loft apartment #3, With Breakfast Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν υπέροχα στην διαμονή μου . Κατ αρχήν ήταν στην καλύτερη τοποθεσία στο τελ αβιβ για να μείνεις. Ήταν πολύ ευρύχωρο και όλα μέσα ήταν πολύ καθαρά . Είχε πολύ καλή ηχομόνωση και το βράδυ που κοιμόμουν με κλιματισμό είχε πολύ καλή απόδοση. Οικοδεσπότης ήταν πάρα πόλη σωστος απαντούσε πάντα όταν τον ρωτούσα και ήταν π ολυ εξυπηρετικος με όλα. Μου είχε αφήσει τόσες κάρτες όσες και οι μέρες που έμεινα εκκει για πρωινό και ποτό το βράδυ σε 2 πολύ ωραία μαγαζια της περιοχής. Γενικά έφυγα με τις καλύτερες αναμνήσεις. Το συνιστώ σιγουρα»

• Locals TLV - Herzl Street Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η φιλοξενία. Καλή εξυπηρέτηση από τον ιδιοκτήτη. Είχαμε ότι ζητήσαμε. Τον ευχαριστούμε πολύ!»

• דיזינגוף 68 Βαθμολογία σχολίων: 5

«Ιδανικη τοποθεσια downtown.»

• Liber Tel Aviv Sea Shore Suites BY RAPHAEL HOTELS Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το δωμάτιο ήταν σε πολύ κεντρικό σημείο, δίπλα στην παραλία και κοντά σε στάσεις λεωφορειων. Μπορούσες να πας παντού με τα πόδια. Ήταν όλα πολύ καθαρά και το προσωπικό πολύ ευγενικό και η εξυπηρέτηση μοναδική.»

• YARKON - By Beach Apartments TLV Βαθμολογία σχολίων: 9

«Τοποθεσία, ευρυχωρία»

• House in Shalma Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το διαμέρισμα ήταν δίπλα στη παλιά πόλη Jaffa,5 λεπτά με τα πόδια από τη παραλία και πολύ κοντά στις περιοχές Florentin & Neve Tzedek οι οποίες ήταν πολύ όμορφες,με ωραία μαγαζιά για καφέ,φαγητό και ποτό.Δίπλα υπήρχαν διάφορες στάσεις για λεωφορεία για οποιοδήποτε προορισμό.Το δωμάτιο ήταν στο πρώτο όροφο χωρίς ασανσέρ αλλά ο οικοδεσπότης πήρε τη βαλίτσα μου μέχρι πάνω!!Το δωμάτιο ήταν καθαρό με αρκετές καθαρές πετσέτες για να χρησιμοποιήσουμε στη διαμονή μας.Οι οικοδεσπότες ήταν πολύ καλά παιδία,με διάθεση να μας βοηθήσουν για τα πάντα και οποιαδήποτε ώρα!!Θα επιστρέψω σύντομα και θα μείνω πάλι εδώ!!»

• Lev Florentin Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολύ καλό στην τοποθεσία.. κοντά σε πάρα πολλά είδη μαγαζιών... Μπορείς να γυρίσεις όλο το τελ αβίβ με τα πόδια..»

• YARKON - By Beach Apartments TLV Βαθμολογία σχολίων: 6

«Τοποθεσια»