2. Τουρκία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Κεντρική Ανατολία κριτικές B&B και πανδοχείων
Κεντρική Ανατολία Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Cappadocia Elite Stone House Βαθμολογία σχολίων: 10

«--Πολύ όμορφος και προσεγμένος χώρος --Εξυπηρετικοί όλοι οι εργαζόμενοι --Πολύ καθαρό (τόσο τα δωμάτια όσο και οι κοινόχρηστοι χώροι) --Εξαιρετικό πρωινό (κάθε ημέρα η κυρία μας έφτιαχνε και κάποια διαφορετική τοπική λιχουδια) --Πολύ καλή τοποθεσία (στο κέντρο του Goreme) --Οικογενειακό κλίμα και διάθεση για εξυπηρέτηση --Η Φίφη... Η όμορφη σκυλίτσα του ξενοδοχείου»

• Corner İn Cappadocia Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το προσωπικό ήταν εξαιρετικό. Ο Mustafa είναι ο πιο ευγενικός και γλυκός άνθρωπος που έχουμε συναντησει. Ο κύριος Halil και η οικογένεια του έχουν ένα υπέροχο ξενοδοχείο. Mustafa abi seni çok seviyoruz. Insallah yine buluşacak.»

• Walnut House Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Όλα καθαρά και το πρωινό νόστιμο.»

• CAPPADOCİA ST.NİNO'S GARDEN Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ο οικοδεσπότης ήταν εξαιρετικά ευγενικός και φιλόξενος τόσο που είχαμε την αίσθηση ότι ήμασταν σε σπίτι φίλου..Το πρωινό πού μας ετοίμαζε κάθε πρωί ήταν εξαιρετικό και πλούσιο»

• Karma Suites Cappadocia Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ο ιδιοκτήτης μας βοήθησε παρα πολύ σχετικά με ότι πληροφορία χρειαστήκαμε . Το πρωινό ήταν υπέροχο . Καθημερινή υπηρεσία καθαριότητας δωματίου μπράβο πολύ καλή δουλειά !»

• Ipekyolu Garden Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η Αψογη συμπεριφορά του Emin και της γυναίκας του. Αισθανθήκαμε οικογένεια και ήταν εκεί για να μας βοηθήσουν σε ότι χρειαστηκαμε. Μπράβο τους και τους ευχαριστούμε πολύ. Το δωμάτιο ήταν μεγάλο και άνετο και πεντακάθαρο. Το πρωινό πολύ καλό. Θα το συνεστηνα ανεπιφύλακτα. Υγ : Σημασία έχει να δίνεις όταν δεν έχεις να δώσεις.. Αν δίνεις όταν έχεις να δώσεις δεν έχει την ίδια βαρύτητα με το να μην έχεις και να δίνεις.»

• Sevin Stone Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν πολύ ωραία. Πολύ καλή τοποθεσία ωραία δωμάτια με καλή θέα . Το πρωινό και αυτό πολύ καλό αλλά το πιο σημαντικό οι άνθρωποι εκεί. Πρόθυμοι να βοηθήσουν σε όλα. Σας ευχαριστούμε πολύ 💛»

• Maron Stone House Βαθμολογία σχολίων: 2

«Ήταν καλή η τοποθεσία. Πολύ κοντά στο κέντρο με τα πόδια. Και είχε μια καλή θέα στις κοιλάδες.»

• Century Cave Hotel Βαθμολογία σχολίων: 3

«ο εξωτερικός χώρος»