3. Στερεά Ελλάδα κριτικές B&B και πανδοχείων
Στερεά Ελλάδα Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Η Γωνιά της Λίνας Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καταρχήν πολύ ζεστη και φιλόξενη η κυρία ΛΙΝΑ, το δωμάτιο είναι ευρύχωρο ζεστό καθαρό. Πολύ καλό πρωινό, και χωρος για όποιον ταξιδεύει με μοτοσυκλέτα!»

• Hotel Florakis Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το τέλειο φιλόξενο προσωπικό ..η καθαριότητα η θέα»

• Νακαράκη Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η κ. Κωνσταντίνα ειναι πολύ φιλόξενη και μας έκανε να νιώσουμε πολύ άνετα και όμορφα. Το πρωινό ήταν σπιτικό, φροντισμένο με αγάπη! Δέχτηκαν και φρόντισαν και το σκυλάκι μας. Σίγουρα το προτείνουμε!»

• Ξενοδοχείο Αρίων Βαθμολογία σχολίων: 7

«Η θέα»

• ''EPAVLIS boutique GALAXIDI'' Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχο δωμάτιο, πεντακάθαρο, καλόγουστο, οι πετσέτες μοσχομυριζαν φρεσκάδα , ήσυχη τοποθεσία ιδανική για εμάς που ψάχναμε ξεκούραση και χαλάρωση, το πρωινό υπέροχο, σπιτικές λιχουδιές, carrot cake και χειροποίητη τυρόπιτα τα απολαύσαμε ιδιαίτερα. Οι οικοδεσπότες ευγενέστατοι μας καλωσόρισαν και μας αποχαιρέτησαν με χαμόγελο. Σίγουρα θα το επιλέξουμε ξανά όταν βρεθούμε στο Γαλαξίδι .»

• Asimina Guesthouse, Eptalofos Mount Charm Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ ωραία όλα στο σύνολο! Μοναδική εξυπηρέτηση και χαμογελαστό προσωπικό!! Καθαρό άνετο και ζεστό δωμάτιο με υπέροχη διακόσμηση και θέα!!»

• Levanta Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν υπέροχα η θέα από την βεράντα φανταστική, πεντακάθαρα όλα τα σκεπάσματα μύριζαν φρεσκάδα δεν ήθελες να σηκωθείς!!!»

• Νεφέλες Βαθμολογία σχολίων: 9

«Υπέροχη θέα!! Ευγενέστατοι οι ιδιοκτήτες! Οικογενειακή ατμόσφαιρα από πλευράς φιλοξενίας. Ωραίο πρωινό, σπιτικό. Πολύ κοντά στο κέντρο της Αράχωβας (λίγα λεπτά με αυτοκίνητο). Καθημερινή καθαριότητα, παρόλο που μείναμε μόνο δύο βράδια. Δυνατό wifi. Πολύ ήσυχο σημείο, διακόσμηση σε παραδοσιακό στυλ και δωμάτια με απίστευτη θέα!»

• Ξενώνας Μαυροδήμος Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η υποδοχη με τα λικερακια! Η καλη επικοινωνια!»

• Galaxidaki 1857 guesthouse Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το κατάλυμα ήταν πολύ καλό, παραδοσιακό οπτικά αλλά ανακαινισμένο και εξοπλισμένο με τα πάντα. Πέντε λεπτά περπάτημα και ήσουν λιμάνι άλλα πέντε και ήσουν στην πλατεία. Το βράδυ ησυχία,τέλεια για χαλάρωμα και φόρτωμα μπαταριών.»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Στερεά Ελλάδα

βάσει 19.047 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com