2. Comentarii despre hoteluri în Serbia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Centrul Serbiei
Centrul Serbiei Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Spirit Apartments Scor din comentarii: 8

„Raport preț/calitate bun. La 10-20 minute pe jos de orice obiectiv turistic, aproape de parcul Kalemagdan de pe malul Dunării. Nikola a fost o gazdă serviabilă, ne-a recomandat locuri de vizitat și restaurante bune în apropiere. Vorbește fluent engleza. Un mare plus a fost faptul că proprietatea are parcare proprie la subsol, cu barieră. Wifi bun în cameră. Paturi decente, confortabile.”

• Apartment Parliament park Scor din comentarii: 8

„Locatia f buna”

• Etno Kompleks Kapetan Mišin breg Scor din comentarii: 10

„Totul la superlativ...gazde primitoare, peisaj de vis, mîncare bună,..recomand această locație...”

• Agate Apartment Scor din comentarii: 10

„Apartamentul a fost superb! Foarte curat si comfortabil. Proprietarul a fost foarte amabil, ne-a dat toate detaliile necesare si a avut grija sa nu ne lipseasca nimic. Plus, ne-a oferit indrumari in legatura cu ce putem vizita in orasul Belgrad si despre mijloacele de transport din zona. Recomandam cu incredere! Noi o sa revenim mai mult ca sigur! ❤️”

• Apartman Element Scor din comentarii: 10

„Foarte curat si spatios”

• Apartment Mia Scor din comentarii: 10

„Nu am solicitat mic dejun,am avut bucătărie foarte utilată și mie îmi place să pregătim noi.”

• Vajat Bella Scor din comentarii: 10

„Cabana a fost foarte curata si primitoare, foarte frumos amenajata, te făcea sa te simti ca acasă. Proprietarii au fost foarte receprivi, ne-au ajutat sa ajungem la locatie si au fost flexibili in ceea ce priveste checkin-ul. Recomandam acest loc, noi sigur vom reveni.❤️”

• L&D apartman Scor din comentarii: 10

„Apartament foarte curat cu tot ce aveti nevoie bine pozitionat cu loc de parcare din punctul meu de vedere de nota 10 , administratorul foarte amabil tot de nota 10 , magazin restaurant peste drum , o experienta super !”

• TRAMVAJ Apartments Scor din comentarii: 2

„Nimic...”