2. Comentarii despre hoteluri în Serbia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Centrul Serbiei
Centrul Serbiei Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Apartment Sijakovic Scor din comentarii: 9

„Zona este foarte liniștită,ceva mai departe de oraș.proprietatea este frumoasa,îngrijită.apartamentul este situat la etaj,are doua camere,living+bucătărie și baie.”

• Royal Apartmani Scor din comentarii: 10

„apartamentul, linistea”

• Apartmani Tomić Scor din comentarii: 10

„-apartament calitativ din toate punctele de vedere:marime. mobilier, finisaje, dotari, curatenie. -comunicare usoara cu gazda ,vorbitoare si de limba romana. -raport calitate/pret excelent!”

• Comfortable & Lovely apartment Scor din comentarii: 3

„Locație destul de bună. Am avut apă caldă. Apartamentul era la parter. A existat călcător, masă de călcat și uscător de păr. Am avut aer condiționat în cameră și wi-fi gratuit.”

• „Vedere la Dunăre, liniște, răcoare, AC, magazine în apropiere, parculet la 100m, restaurante aproape, parcare în față casei, spațiu generos la in terior, o terasa in față apartamentului și să nu vorbesc despre amabilitatea gazdei... Rar așa! Atenta, familiara, prietenoasa... Ne a primit cu plăcinte, prăjituri de casă, vin ars, Vin, iaurtele pt copii și dulcegarii. Foarte frumos din partea lor! Muscate pe terasa... Încântător!”

• Mulen ruž Simić Scor din comentarii: 10

„Totul la superlativ. Începând de la gazde primitoare până la locație.totul curat,mici atenții din partea gazdelor, locația de vis. Cu siguranță ne vom întoarce!!!”

• Apartment 36 Scor din comentarii: 10

„Parcare, locație, frumos aranjat, priveliște faină.”

• Apartment Ruža Scor din comentarii: 10

„Curat”

• Serbona apartment Scor din comentarii: 9

„Un apartament foarte frumos amenajat. Dacă mai ajungem în zona, cu siguranță îl vom prefera.”

• Gonik Apartmani Scor din comentarii: 10

„totul a fost conform asteptarilor o locatie foarte faina cu view spre lac”