2. Szwajcaria – opinie o hotelach
  3. Szwajcaria – opinie o hotelach
Central Switzerland Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Podróżowaliśmy w grupie 5 znajomych i dostaliśmy wygodny 6 osobowy pokój z łazienka z dwoma prysznicami. Pewnie standardowo to pokój wieloosobowy z jedynie łóżkami do wykupienia ale bardzo doceniamy to ze dostaliśmy go ze względu na podróżowanie większa grupa.”

• „Za oknem jest piękny widok, lokalizacja to bardzo duży plus dla tego hotelu. Jednak trzeba mieć na uwadze, że poza okolicznym trekkingiem nie ma tu za wiele rzeczy do zrobienia. Trzeba dojechać samochodem. Droga do hotelu ciągnie się w górę i na pewno wymaga doświadczonego i opanowanego kierowcy.”

• Hotel Pilatus-Kulm Ocena: 10

„Położenie genialne”

• „Dobra lokalizacja”

• „Smaczne śniadanie i miła obsługa.”

• „Bardzo dobry hotel z klimatem i smacznym jedzeniem , spałem w nim wielokrotnie i zawsze chętnie wracam jak jestem w tej okolicy.”

• Hotel Rebstock Ocena: 7

„Rewelacyjna lokalizacja, pomocny i uśmiechnięty personel, dobre śniadania, hotel zapewnia także Visitor Card, dzięki czemu można za darmo podróżować komunikacją w Lucernie podczas całego pobytu, dodatkowo jest sporo zniżek na atrakcje (muzea, rejsy, wjazd kolejka na Pilatus) i darmowe WiFi w centrum.”

• Seehotel Sternen Ocena: 10

„Obiekt pięknie położony , cisza i spokój , nad samym jeziorem . Pokoje przestronne , wygodne łóżko duży taras z widokiem ,, czysto .. Bardzo smaczne śniadania z widokiem na jezioro i góry”

• „Zameldowanie w całości przez internet (ale trzeba wcześniej wysłać zdjęcie dowodów osobistych). Lokalizacja w miarę ok - około 10 minut na piechotę od dworca kolejowego ale w kierunku przeciwnym od centrum. W pokoju duże podwójne łóżko, płyta ceramiczna i czysta łazienka.”

• „Świetna lokalizacja, duży parking, hotel bardzo czysty i komfortowy”