2. Francja – opinie o hotelach
  3. Region Centralny – opinie o hotelach
Region Centralny Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Brame de Sologne Ocena: 10

„Lokalizacja, czystość i śniadanie”

• „Czysty, ładny pokój, DOSKONAŁE śniadanie, możliwość parkingu wewnątrz obiektu poza ulicą, co gwarantuje bezpieczeństwo, kameralna sala fitness.”

• „Wygodna lokalizacja niedaleko autostrady. Spokojny i przyjemny przystanek w naszej podróży z Hiszpanii.”

• „Ładna lokalizacja, domek na uboczu.”

• „Pokój do zaakceptowania”

• „Wszystko. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Personel bardzo pomocny. Śniadanie smaczne, typowo francuskie + wybór wędlin i serów. Blisko centrum, sklepów. I bonus - sauna.”

• „Śniadanie”

• „Bardzo fajny i przyjemny hotel. Czyste pokoje, Bardzo wygodne łóżko. Bezproblemowe zameldowanie, płatność kartą. Bezpłatny prywatny parking. Śniadania nie mieliśmy okazji spróbować z powodu wczesnego wymeldowania”

• „Sam obiekt, bardzo cicho, piękna zadbana posesja, dobra restauracja, dużo zieleni”

• „Położenie w otoczeniu pięknego parku było wspaniałe po zwiedzaniu hałaśliwego Paryża. Pokój przestronny, pięknie urządzony, codziennie sprzątany. Atmosfera luksusu i spokoju. Personel bardzo uprzejmy. Dobra kawa na śniadaniu, chociaż śniadanie mogłoby być bardziej urozmaicone, brakowało mi świeżych warzyw. Basen i sauna (zwlaszcza prysznice) mogłyby być nieco odświeżone, jeżeli chodzi o wystrój pomieszczeń i wyposażenie. Ale to nie wpływa na moją ocenę, bo jestem tym miejscem oczarowana. Żal wyjeżdżać...”