3. Chania: відгуки про помешкання для відпустки
Chania Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Marlen House Chania Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, затишно, центр міста, привітлива хозяйка. В квартирі є все необхідне для проживання, відповідає ціна якість, два балкони! Один дуже великий , зручний для компанії.“

• Le Mont Blanc Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортне та спокійне місце !“

• Constantinos Studios Оцінка за відгуками: 10

“Дуже близько до пляжу, тиха вулиця, в номері усе є для комфортного відпочинку . Маленька кухня і балкон“

• Kolimbito Sea Side Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування у затишному місці з гарним видом на море. Гарно влаштований власний казковий міні-пляж на відстані 50м від дверей помешкання. За бажання, 5 хвилин автівкою-великий і також чарівний пляж Фаласарни. В готелі уважний та ввічливий персонал. В приміщенні дуже чисто, все гарно продумано і є все необхідне, при цьому-нічого зайвого. Білизна одразу міняється і все якісно прибирається. Якщо й були якісь дрібниці та побажання, було почуття, що на це відповідно відреагують і обов'язково допоможуть. Молодці! По всіх позиціях: 10 балів. Ми 100% сюди повернемося.“

• Summer Blue Apartments Chania Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування, затишні та просторі апартаменти. На кухні є все необхідне. Неймовірно привітна та чуттєва пані Стела піклувалась про нас, робила все необхідне, щоб наше перебування в апартаментах було чудовим. По приїзду нас зустріли з теплими обіймами та великою купою гостинців в холодильнику! Це було надзвичайно приємно. Ми отримали всю необхідну інформацію про гарні місця та затишні заклади, та і безліч іншої корисної інформації. Такого теплого прийому я не памʼятаю за всі роки своїх подорожей!“

• CENTRAL ROOF NK CHANIA Оцінка за відгуками: 10

“Выдатнае месца і добрая гаспадыня пакою. Месца знаходзіцца недалёка ад старога горада і зусім побач з прыгожым паркам. Гаспадыня паклапацілася пра ўтульнасць, што было вельмі прыемна. На фотаздымках не бачна, але пакой апраўдвае сваю назву "Roof" - з тэрасы адкрываецца круты від на горы і горад.“

• Kleri Beloni Rooms Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово, дуже близько до пляжу, до старого міста йти 15 хвилин, поруч магазини та заклади. В апартаментах були всі зручності, була гаряча вода, але іноді треба було почекати, щоб вона стекла. Був холодильник, електрочайник, плита, посуду було достатньо для того, щоб приготувати щось елементарне. В цілому я дуже задоволена своїм перебуванням тут.“

• Roumatsali home - Hidden 2BR historical gem Оцінка за відгуками: 10

“Нам все дуже сподобалось , приїдемо ще.“

• Artemide city places-Splantzia Square Оцінка за відгуками: 7

“Апартаменти підкуповують гарним дизайном інтер'єру та розміщенням, і якщо у вас небагато речей з собою, ви не будете проводити багато часу вдома, і будете їсти десь за його межами (чи вдома готуватимете лише щось просте або підігіріватимете вже готову їжу), то загалом ці апартаменти є дійсно хорошим варіантом. З переваг також можна зазначити додаткове спальне місце в кухні-студії, на якому спокійно може вміститися п'ята людина, але це питання, мабуть, потрібно обговорювати з власниками апартаментів. У апартаментів дійсно чудове та комфортне розміщення, а вид з балкона, особливо вранці та ввечері, коли сходить і заходить сонце, дозволяє насолодитися містом, тож це трохи знівелювало мінуси, які я вказала. Апартаменти задовольняють базові потреби під час перебування (є праска та фен, невеликий холодильник, цукор, кава, чайник, кавова машина, кондиціонери тощо, а в душі додатково є чудові засоби для тіла та волосся), але все одно трішки бракує вдумливості у підготовці більш комфортного перебування.“

• Smaragdi Оцінка за відгуками: 9

“Все було чудово! Власниця зустріла та все показала. Дуже чисто та все необхідне є. Чудове місце на кілька ночей Знаходиться в самому центрі міста, навколо дуже багато закладів та магазинів. Також головна набережна знаходиться в 3 хвилинах пішки“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Chania

на основі 206 960 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com