2. Испания отзиви за хотели

„Единствено Гледката.“

• Hotel Mas Palou Оценка от отзивите: 10

„Всичко е супер“

• Hotel Norai Оценка от отзивите: 9

„Любезен и отзивчив екип на рецепция. Особено впечатлени сме от рецепционистката Жана и и благодарим за сърдечния прием и професионализма, с който бяхме обслужени.“

• Hotel la Palmera & Spa Оценка от отзивите: 8

„Кухнята в хотела е добра. Има разнообразие от ястия. Стаите са прилични, с удобни легла. Има хубав басейн, сауна и джакузи. Персоналът е любезен и отзивчив.“

• Hotel Ciutadella Оценка от отзивите: 8

„Стаята и разположението на хотела“

• Ampuria Inn Оценка от отзивите: 10

„Страхотна стая. Страхотен персонал.“

• Prestige Victoria Оценка от отзивите: 9

„Останахме много доволни от престоя ни там. Напълно удовлетворени бяхме и от изключително приятния персонал, който направи всичко възможно, за да ни се чувстваме като у дома си. Гледката към морето от стаите е фантастична, а чистотата на стаите и хотела като цяло, беше на много добро ниво. Закуската, обядът и вечерята в хотелската ресторант бяха богати на вкусове, с отлично подбрани ястия и много качествени свежи продукти. Хотелът се намира на много удобно място, близо до магазини и ресторанти. Забавленията на място са много разнообразни и интересни - велосипедни разходки, спа процедури, масажи и др. Без съмнение бихме избрали пак хотел "Престиж Виктория" за следващата си почивка. Определено го препоръчвам на всички търсещи комфорт, лукс, уют и качество на приемане.“

• Hotel la Palmera & Spa Оценка от отзивите: 10

„Отлично местоположение. Просторни и чисти стаи, които се почистват ежедневно. Вкусно, качествено и разнообразно меню. Усмихнат и любезен персонал. Страхотно спа. Очаровани сме! Благодарим!“

• Hotel Victoria Оценка от отзивите: 10

„Района беше спокоен, комуникативно място, уютна и чиста стая, хубава тераса, много любезен персонал. Бях там с дъщеря ми на 11 години, близо до плаж, до центъра и до магазини.“

• Hotel La Carolina Оценка от отзивите: 5

„Добро местоположение. Близо до плажа, супермаркет, ресторанти.“

30-те най-добри хотела в Коста Брава

въз основа на 496 322 отзива за хотели на Booking.com