2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Coasta de Smarald Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Relais del Borgo- Domo Scor din comentarii: 5

„spatiul exterior si amplasarea.”

• B&B Rosa dei Venti Scor din comentarii: 9

„Luca, gazda a fost foarte dragut. Foarte curat si totul a fost ok, facilitati, aproape de centru.”

• Residenza Nialiccia Scor din comentarii: 10

„Totul ca in descriere,doamna de la receptie,proprietara propbabil, foarte amabila.”

• Nonna Ita Scor din comentarii: 10

„Amplasamentul fix in centru in piata Vittorio Emanuele, balconul care da fix in piata unde poti sta sa servesti o bere rece, self check in-ul foarte usor, camera spatioasa, baia este pe hol si e spatioasa”

• Sardegna è - New Rooms Scor din comentarii: 8

„Locatie buna, curatenie, aproape de plaja”

• White House Luxury Hospitality Scor din comentarii: 10

„Camera mare si spatioasa , pat extrem de confortabil, terasa spatioasa, piscina excelenta.”

• Mensos Rooms Scor din comentarii: 10

„Totul”

• B&B UNIQUE ART Scor din comentarii: 8

„Ne a placut patul in care ne am odihnit bine si camera destul de maricica. Micul dejun indestulator si variat si as recomanda gazdei sa zambeasca mai des pentru ca are un zambet frumos si face turistul sa se simta bine venit.”

• Artemisia Home Scor din comentarii: 10

„Foarte curat, zona linistita si un mediu placut”

• Casa Ilva Scor din comentarii: 10

„Amplasata fix in centru la doi pasi de port, am avut apartament la etajul 1, mobilat si echipat complet, camerele mari, pat confortabil, micul dejun consistent, doamna de la receptie foarte amabila, La Maddalena este superba!”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Coasta de Smarald

pe baza a 6.165 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com