2. IT - komentarji o hotelih
  3. IT - komentarji o hotelih
South Veneto Coast Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• Residence Eleonora Ocena: 10

“Sodobno opremljena namestitev. Čisto, prijazno, parking v bližini, zajtrk v odlični piceriji.”

• Casa Alice Ocena: 10

“Vse”

• Borgo del Nibbio Ocena: 10

“Odlična in mirna lokacija”

• Uliana Top House Ocena: 8

“Prostoren apartma. Velika terasa. Zelo odziven in prijazen lastnik. Komunicira v angleščini. Mikrovalovna, air frayer, kavomat s kapsulami. Dišeče brisače in posteljnina. Bližina plaže. Zastekljena terasa še dodatno.”

• Residence Eleonora Ocena: 10

“Nastanitev je bila odlična, stanovanje zelo veliko z dovolj prostora za celo družino, kopalnica prostorna z vsem kar potrebuješ, kuhinja dobro opremljena. Razgled z balkona na morje. Gostitelj izredno prijazen in ustrežljiv. Varovan parking zagotovljen. Ko bomo z družinico ponovno v tem delu Italije, se zagotovo vrnemo.”

• “Super prijazna gostiteljica😀”

• “Čudovita lokacija, ki smo jo sicer obiskali v neugodnem času (poplave v okoliški Ravenni)...podaljšali smo vikend po koncertu v Ferrari. Kamp je dih jemajoč v smislu raznolikosti mobilnih hišk in nastanitev, je izjemno urejen. Stanovali smo v leto dni stari mobilni hiški, ki je bila izjemno čista, urejena, lepa, uporabna. Presenetilo nas je, da smo v ceni dobili klimo, čiščenje in posteljnino (v drugih kampih po Italiji ni tako). Osebje izredno prijazno, uatrežljivo. V bližnji vasi imajo dobro picerijo in še prodajalno pic, na obeh mestih čudovite pice po izredno nizkih cenah za današnje razmere. V vasi tudi dobite super sladoled. Skratka, se bomo vrnili v bolj ugodnih vremenskih razmerah, da ta kraj zaužijemo še v toploti in soncu.”

• Casa lagunare haus Ocena: 10

“Vse je bilo kot v opisu: lepa, prenovljena soba s kopalnico in kuhinjo ter teraso. Lastnik je zelo prijazen, pričakal nas je in dal vse potrebne informacije o bivanju, o mestu, ter nas tudi pospremil do bližnjega brezplačnega parkirišča v garažni hiši. Na hodniku v pritličju smo imeli lahko shranjena kolesa. V mestu smo imeli v enem od barov vklučen dober zajtrk, ki vključen v namestitev. Imeli smo vse kar je potrebno za brezskrbne počitnice.”

• “Ležalni stoli na plaži, bilo so na voljo, vredu vzdrževani, zgornji del plaže je bil urejen. Miren kamp, ni bilo veliko prometa, varno za otroke. Igrala.”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - South Veneto Coast

na podlagi 23.547 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com