2. Irlandia – opinie o hotelach
  3. Clare – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Clare Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Lynch's Ocena: 10

„Super klimat, cisza, spokój i ciepło”

• Móinéir House Ocena: 10

„Dogodna lokalizacja, czyste, zadbane pokoje, bardzo miła obsługa. Śniadanie do wyboru z menu. Polecam.”

• Churchfield B&B Ocena: 10

„Przemiła obsługa, czyściutko, pachnąco, bardzo wygodne łóżka i miła atmosfera”

• Colmán House Ocena: 10

„Pobyt był bardzo krótki bo tylko nocowaliśmy ale chętnie zostałabym dłużej. Ładny klimatyczny dom, duże pokoje i łazienki. Wygodne łóżko. Bardzo mili właściele, ładna okolica. W pokoju czajnik i herbata”

• The View Ocena: 10

„Gościnni właściciele, czyste i ładne pokoje, super lokalizacja z pięknym widokiem na ocean, pyszne śniadanie.”

• „Lokalizacja dobra. Pensjonat ładny zadbany. Gospodarze przesympatyczni i wyrozumiali. Śniadanie smaczne. Polecam.”

• Killard House Ocena: 10

„Wygodne łóżka, piękny widok i cisza. Bardzo czysto i ciepło”

• „Czystość, blisko od lotniska i sklepów. Ładny, klimatyczny pensjonat. Miła właścicielka”

• „Super lokalizacja bezpośrednio przy rzece. Apartament z bezpośrednim wyjściem do ogrodu gdzie miło można spędzić czas przy drewnianych ławach ze stołami oraz na uroczym podświetlonym tarasie nad rzeką. Bardzo blisko obiektu znajduje się Lidl. Dojazd bezpośrednio z głównej drogi. Zdjęcia na stronie przedstawiają rzeczywisty wygląd i lokalizację apartamentu. Nawet słonie widoczne na zdjęciach na trawniku przez drzwi balkonowe stały dokładnie w tym samym miejscu :)”

• „Bardzo ładny, przytulny i zarazem duży pokój. Miłym zaskoczeniem było naprawdę porządne kontynentalne śniadanie w cenie, o którym nie ma mowy w ofercie.”