Crete Senesi Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Villa Sant'Alberto Průměrné hodnocení: 9

„Děkujeme za pobyt, krásné místo, skvělé domácí jídlo, krásný výhled.“

• Laticastelli Country Relais Průměrné hodnocení: 10

„Úžasná lokalita, ráj na zemi, místo stvořené k odpočinku“

• Hotel Ristorante Borgo Antico Průměrné hodnocení: 7

„Dobrá večeře“

• Albergo Roma Průměrné hodnocení: 8

„Pohodlí, pokoj vybaven konvicí na vodu, snídaně výborná-300m od pokoje.“

• „Jedno z Nejkrásnějších ubytování kde jsem kdy byl. Velmi prostorné, čisté, na úchvatném místě. Skvělý bazén, super Vířivka, na pokoji vše potřebné od vybavení kuchyně až po pračku a sušičku… Hodně daleko od ruchu města“

• Hotel Ristorante Borgo Antico Průměrné hodnocení: 9

„příjemný hotel, klidné místo, dobré parkování“

• Villa Resi Bed & Nature Průměrné hodnocení: 10

„Možnost být v této vile byl splněný sen. Je to nádherné místo klidu v nádherné přírodě. Byly jsme s kamarádkou moc mile přivítány milými manželi, dostaly jsme čerstvou zeleninu a vše bylo dokonale čisté a úžasně zařízené. Siena a úžasná místa k výletům v okolí na dosah. Moc rády se vrátíme.“

• La Contrada del Gallo Průměrné hodnocení: 10

„Prostorný,čistý apt se skvěle vybavenou kuchyní ....a navíc plnou lednicí, Strávili jsme zde 4dny - poloha ideální pro cestování po Toskánsku, Parkování na malém parkovišti přes silnici - ok. Za nákupy do Sieny kousek, Penny na kraji města. Skvělá hostitelka!“

• Abbadia Sicille Relais Průměrné hodnocení: 10

„Moje 6. dovolená v Toskánsku. Ačkoliv jsem nikdy nikde nebyla zklamaná, toto ubytování bylo v Toskánsku to nejlepší. Strategická poloha místa pro milovníky červeného vína (Montalcino a Montepulciano) a historie, ale hlavně atmosféra, kterou komplex nabízí. Ani se mi nechce psát doporučení, nejraději bych byla, aby bylo volné, kdykoliv se do Toskánska vypravím. Počasí nám na válení u bazénu nepřálo, ale i ten tu je a docela velký. Navíc výborná restaurace a milý a ochotný personál. Snídaně v dřevěné krabici je také hezký zážitek. Poprvé mám pocit, že maximální hranice hodnocení mi nestačí. Tak sem raději nejezděte:-)“

• Hotel More di Cuna Průměrné hodnocení: 7

„Skvělý a přátelský personál! Poloha hotelu je dobrá jako výchozí bod. Snídaně hodně základní.“