2. Litwa – opinie o hotelach
  3. Litwa – opinie o hotelach
Zalew Kuroński Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Haus Artas Ocena: 10

„Doskonale położony i świetnie we wszystko wyposażony apartament! Wygodna sypialnia z wielkimi oknami i widokiem na przyrodę, funkcjonalna i przestronna kuchnia, fajna łazienka oraz taras. Bardzo polecam! :)”

• „Nocleg w dwupokojowym mieszkaniu w bardzo klimatycznym rybackim domku praktycznie na samym brzegu zatoki. Można było posiedzieć nad wodą. Pokoje klimatyzowane, idealnie czyste, doskonale wyposażone, wszystkie sprzęty nowe. Wifi i telewizja satelitarna z mnóstwem kanałów - też w języku polskim - to tak gdyby wieczorem się komuś nudziło. Zaciszna lokalizacja, na drodze nie było prawie żadnego ruchu. Bardzo dobry kontakt z sympatyczną gospodynią, której niestety nie spotkaliśmy na żywo, ale wszystkie niezbędne informacje do zakwaterowania nam przekazała przed przyjazdem.”

• Mariu Krantas Ocena: 9

„Podobało mi się położenie w pobliżu wody i cicha okolica. Bardzo miła, sympatyczna i zawsze chętna do pomocy właścicielka. Było bardzo czysto.”

• Vila Nendrė Ocena: 9

„Mierzeja Kurońska”

• Juodasis Kalnas Ocena: 8

„Bardzo dobra lokalizacja z widokiem na zatokę (wystarczy przejść przez główną ulicę 50 m, aby dojść nad zatokę). Pierwszego dnia udaliśmy się z dzieciakami ścieżką (1,9 km) za obiektem na plażę nad Bałtykiem i chcieliśmy tam zostać przez kolejne 2 dni (wtedy już samochodem). Bardzo pyszne śniadania. Oddzielne wejście. Miejsce na samochód. Młodsze osoby mówią po angielsku, ze starszymi łatwiej po rosyjsku. Mówisz po polsku, odpowiadają po rosyjsku i wszystko jasne.”

• „Cisza, spokój, piękna okolica, bardzo życzliwi właściciele i wygodne łóżka:)”

• Skalva Nida Ocena: 10

„Położenie i uroczy personel.”

• Kastytis Ocena: 6

„Poczuliśmy się jak za dawnych lat studenckich.”

• Aika Ocena: 7

„Lokalizacja, czystość w obiekcie, dostęp do dobrze wyposażonej kuchni”

• Vila Nendrė Ocena: 10

„Miła i pomocna obsługa. Przyjemna lokalizacja. Pokoj był czysty, a łazienka wyglądała na świeżo po remoncie. Dostępny jest darmowy parking. Ręczniki i prześcieradła w cenie.”