2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Kikladska ostrva
Kikladska ostrva Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Glafki Studios Syros Ocena gostiju: 10

„Domacin, cistoca i udobnost.”

• White Side Suites Ocena gostiju: 9

„Neverovatan pogled”

• Villa Margarita Ocena gostiju: 10

„Domaćini su bili sjajni, uslužni, prijatni. Soba je bila lepo opremljena i kao sa slike. Svidelo mi se sto mogu da gledam zalazak sjnca sa terasenuz kafu. Neprocenjivo!”

• Loukia Apartments & Studios Ocena gostiju: 9

„Sve je bilo super!”

• Studio 77 Ocena gostiju: 10

„Lokacija perfektna, u centru grada. Par minuta hoda od stare luke i od glavnog bus stajališta. Studio se nalazi na spratu, iznad najbolje pekare u gradu. Domaćin nam je obezbedio mogućnost čuvanja kofera nakon odjave a sve do polaska našeg trajekta.”

• Blue Era Apartments Ocena gostiju: 9

„Odlučna je lokacija, plaža, šetalište, taverne su jako blizu. Gazda je veoma ljubazan. Kreveti su udobni i dobro se spava na njima. Ceo apartman i kupatilo su renovirani.”

• Christos Apartments Oia Ocena gostiju: 10

„Sve nam se dopalo! Ove je jedan divan smeštaj, u grčkom stilu. Domaćini su izuzetni ljudi, dočekali su nas,iako je bilo jako kasno,sa nama uveče prošteli po gradu,dali nam savete sta da vidimo,gde da jedemo..toliko dobrih saveta! Oia je prelep grad, posetom istog,produzicete sebi zivot 😀 Raduje se ponovnom posetom!”

• Harmony Suites Ocena gostiju: 10

„Odlična lokacija, ljubazni i dostupni domaćini 😀 sve nam je bilo izuzetno!”