2. Comentarii despre hoteluri în Austria
  3. Comentarii despre hoteluri în Austria
Dachstein Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Sporthotel Royer Scor din comentarii: 8

„Personalul a fost amabil”

• Vital - und Wellnesshotel Hanneshof Scor din comentarii: 10

„Locația, micul dejun și cina, personalul ( in special de la restaurant, Marian și soția lui) zona de spa și relaxare.”

• Bio Hotel Bergkristall Scor din comentarii: 10

„Locatia foarte buna in Rohrmoos, foarte linistit si relaxant si foarte aproape de zona de schi Rohrmoos Hochwurzen, unul din cei 4 munti. Micul dejun variat si aveau sucuri bio de portocale si de mere. Sauna inclusa si disponibila zilnic intre orele 16.30 si 20.30 si optiunea de a beneficia de masaj contra cost. Personalul foarte amabil si prietenos.”

• Gästehaus Blonbauer Scor din comentarii: 10

„Locație pentru schi foarte bună! Cazarea foarte confortabilă. Oameni de treabă.”

• Genuss - und Vitalhotel Moisl Scor din comentarii: 9

„Locatia, amabilitatea personalului, liniștea,apropierea de Annaberg, semineul din restaurant.”

• Appartement Silbermond Scor din comentarii: 10

„Locația e excelentă, la nici 300m de gondola Planai. Bucătăria e bine dotată și ergonomica iar salonul este spațios. Cele 2 dormitoare sunt confortabile și au 2 bai bine echipate iar terasa e spațioasă. Un apartament ce-l recomandăm cu drag!”

• Hotel Ferienalm Scor din comentarii: 10

„Totul a fost exceptional, un hotel minunat, unde vom reveni cu placere oricand.”

• Hotel Alpenkrone Scor din comentarii: 9

„-parcare gratuita și spațioasă ( locuri de parcare în fața sau spatele hotelului ) - personal amabil - mâncarea foarte bună ( mic dejun și cina ) - la micul dejun avea incluse și băuturi ( cafea, ceai, apa, multe feluri de sucuri naturale ) - piscina încălzită - zona de wellness - camera spațioasă - gel de duș in baie - ventilatorul din baie are timer și este mult mai ok asa fiindcă nu se aude zgomotul constant când este becul aprins în baie. Îl setezi la nevoie - WiFi gratuit - balcon spațios - suficient de cald în cameră”

• Hotel Goldener Stern Scor din comentarii: 9

„Amplasare excelenta,curățenie...totul a fost excelent! Locația perfectă.”

• Hotel am Sonnenhügel Scor din comentarii: 8

„Un hotel drăguț situat în centrul stațiunii cu personal foarte amabil, am avut demipensiune și am servit masa la hotelul de lângă, am avut acces la sauna si piscina. Mancarea foarte bună, mai multe variante de meniu la cina, servirea ireproșabila. Recomand”

Cele mai bune 30 hoteluri din Dachstein