2. Турция отзиви за хотели
  3. Турция отзиви за хотели
Dalaman Coast Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Marcan Resort Hotel Оценка от отзивите: 8

„Супер хотел, вкусна и разнообразна храна.“

• Hotel Dost Оценка от отзивите: 10

„Супер услужлив и приятен персонал! Страхотна закуска! Всичко беше перфектно!!!“

• Liberty Fabay - Ultra All Inclusive Оценка от отзивите: 10

„Хотела е прекрасен, много чисто,любезен и отзивчив персонал.Още от пристигането те карат да се чустваш специален. Храната е вкусна и разнообразна.Забавленията много ни харесаха.Отново ще го посетим.“

• Labranda Mares Marmaris Hotel Оценка от отзивите: 10

„всичко“

• ADLER HOTEL Оценка от отзивите: 5

„Момичето от бара направи престоя ни приятен. Друго хубаво нещо е ,че разполагат с машина за сладолед .“

• Holiday Village Türkiye Оценка от отзивите: 10

„Пътуваме доста, но на толкова хубаво място не сме отсядали ! Невероятна природа, изключителен персонал, естествено, че и храната надмина очакванията ни :) Благодарим за прекрасните дни Holiday Villages Turkiye !!!“

• Blue Bay Platinum Оценка от отзивите: 8

„Хотелът е на първа линия от морето и е на централно място. Отговаря на изискванията за цена и качество. Храната в хотела беше невероятно вкусна. Персоналът е чудесен. Препоръчвам! 🤩“

• Yunus Hotel Оценка от отзивите: 10

„Престоят ни в хотел Yunus в Мармарис беше комфортен и приятен.Персоналът беше любезен и отзивчив, винаги да помогне.Местоположението на хотела е удобно за разходка в крайбрежната алея.Като цяло Yunus Hotel е чудесен избор .“

• Julian Club Hotel Оценка от отзивите: 10

„Хотелът е невероятен. Има абсолютно всичко, забавленията са страхотни и са целодневни. Храната е фантастична, от сутрин до вечер.“

• Labranda Mares Marmaris Hotel Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше супер“