2. Κροατία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Κροατία κριτικές ξενοδοχείων
Δαλματία Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Pylon Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Είμαστε τετραμελής οικογένεια και μείναμε σε δύο διαμερίσματα, ένα στον πρώτο και ένα στο δεύτερο όροφο του καταλύματος. Το κατάλυμα βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία, στο κέντρο του Παλατιού του Διοκλητιανού και είναι πεντακάθαρο. Ο οικοδεσπότης ήταν πολύ ευγενικός, φιλικός, συνεννοήσιμος και πρόθυμος να μας βοηθήσει σε ό,τι χρειαστήκαμε. Στην τιμή περιλαμβάνεται πρωινό στο Luxor, το γνωστό καφέ που βρίσκεται στο Περιστύλιο και αυτό από μόνο του είναι μία ενδιαφέρουσα εμπειρία. Θα επιστρέψουμε σίγουρα.»

• Lanterna Rooms & Apartment Βαθμολογία σχολίων: 6

«Κοντά σε αξιοθέατα και καταστηματα.»

• D-Elegant Lapad Dubrovnik Βαθμολογία σχολίων: 1

«Δεν μπορέσαμε να βρούμε πότε το ξενοδοχείο και δεν μείναμε εκεί πήραμε τηλέφωνο έστειλα με e-mail και μας πήραν τηλέφωνο 2 η ώρα το πρωί 2 h προσπαθήσαμε με βοήθεια από πολλούς τοπικούς κανένας δεν μπόρεσε να βρει την διεύθυνση»

• Zara Palace - design rooms Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ καλή τοποθεσία, μέσα στην παλιά πόλη .»

• Guesthouse MM Βαθμολογία σχολίων: 9

«Άριστη και φιλικότατη συμπεριφορά. των ιδιοκτητών. Μας συνόδευαν και μας συμπαραστάθηκαν επί πολλές ώρες ακόμη και στο Νοσοκομείο, όταν χρειάστηκε. Λούκα και Μαρίνα σας αγαπήσαμε και σας λατρέψαμε. Όπως μας είπατε κατά την αναχώρηση, "τώρα πλέον γίναμε αδέλφια". Σας περιμένουμε στην Ελλάδα.»

• House Ivancic Βαθμολογία σχολίων: 10

«Παρά πολύ ωραία !! Πεντακάθαρα !! Απλά πολύ μικρός χώρος !! Βέβαια μέσα στο τρογκιρ τέλεια τοποθεσία!!»

• Seven Stars Accommodation Dubrovnik Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το κατάλυμα ήταν καθαρό και όμορφο δωμάτιο και κοντά στην παλιά πόλη !!!»

• Guest House Libertas Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ένα πολύ καλό δωμάτιο περίπου 10 λεπτά περπάτημα από τα παλαιά τείχη της πόλης. Εξαιρετικά ευρύχωρο, πολύ καθαρό και με σωστές παροχές. Μεγάλο πλεονέκτημα η ύπαρξη πάρκινγκ εφόσον είστε με αυτοκίνητο. Κοντά σε mini market και φούρνο.»

• Boutique Residence Cosmopolis Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η καθαριότητα, το κρεβάτι, τα μαξιλάρια, το μπάνιο»

• Villa Sigurata II Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τοποθεσία. Εξυπηρέτηση προσωπικού.»