2. Малдиви отзиви за хотели
  3. Малдиви отзиви за хотели
Northern Atolls Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Royal Island Resort at Baa Atoll Biosphere Reserve Оценка от отзивите: 9

„1. Изключителна храна 2. Прекрасен парк 3. Получавате добър продукт за парите си.“

• You & Me Maldives Оценка от отзивите: 10

„Място: Островът, на който е разположен комплексът е едно от най-красивите места, които сме виждали със съпруга ми. Резервирахме бунгало над водата, което беше ново, чисто и оборудвано с всичко необходимо за престоя ни. Базата в комплекса абсолютно съответства на снимките, показани на сайта. Островът не е голям, но предлага достатъчно развлечения, за които дори времето не стига. Храна: Храната е прясна, вкусна и разнообразна. Има няколко ресторанта, сред които италиански и японски, както и подводен ресторант с впечатляваща гледка. Забавления: Има водни спортове, част от които са безплатни (като шнорхелинг и кану) и платени, както и допълнителни платени екскурзии. Всяка вечер в бара на плажа има организирано събитие. По време на престоя ни имаше огнено шоу, караоке, светещо парти и малдивска вечер. Персонал: Хората, които работят в комплекса са изключително сърцати и любезни.“

• Royal Island Resort at Baa Atoll Biosphere Reserve Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно място! Много сме доволни от престоя и с удоволствие ще се върнем отново! Плажните вили са страхотни, чисти и удобни с директен достъп до красив плаж с много добър риф, пълен с много риби и живи корали, рифови акули, там видяхме и орлов скат. Храната е много вкусна и разнообразна. А ла карт ресторанта също предлага много добър избор и вкусни ястия. Персоналът е много любезен, искаме да благодарим по-специално на нашия хост Мини, която направи престоя ни още по-прекрасен, със страхотна изненада за рожден ден и ежедневна комуникация и внимание. Благодарение на нея прекарахме незабравима почивка! Офертата за над 7 нощувки premium All Inclusive е отлична. Много сме доволни от екскурзиите, на които бяхме и от включените масажи, един от най-добрите масажи, на който сме били! Наистина прекрасно място за истинска пълноценна почивка!“

• Furaveri Maldives Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше повече от перфектно. Ако имаше по висока оценка, бих я дала с удоволствие. Целия персонал е усмихнат и любезен. Най голямо впечатление ни направи Modex Mohamed, който ни почистваше стаята. Всеки ден не оставаше кътче, което да не е почистено. Никога не съм виждала на друго място, толкова старателен камериер. Храната е разнообразна и вкусна. Целия комплекс се подържа перфектно. С удоволствие бих препоръчала комплекса. Нашия престой, беше най хубавата ни почивка до сега.“

• Royal Island Resort at Baa Atoll Biosphere Reserve Оценка от отзивите: 10

„На практика в Раяа няма какво да не ви харесва ;)“

• Kudafushi Resort & Spa Оценка от отзивите: 10

„Страхотно място . Много зеленина, орхидеи по дърветата, миризма на жасмин.“

• Royal Island Resort at Baa Atoll Biosphere Reserve Оценка от отзивите: 10

„Абсолютно всичко беше на изключително високо ниво. Ако имаше възможност, бих дала много по-висока оценка от 10. Останахме очаровани от организацията на Pawan и от обслужването в ресторанта на Abdullah. Поздравления за екипите в кухните и екипите в ресторантите за страхотната храна и обслужване. Благодарим за всичко, желаем успех и до нови срещи!“

30-те най-добри хотела в Northern Atolls

въз основа на 14 176 отзива за хотели на Booking.com