2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
  3. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
Dobrogea Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Olt by Ventura Scor din comentarii: 10

„Amplasarea , plaja aproape , parcare gratuita , camere noi, curate”

• Vila Adriano pe plaja Belona Scor din comentarii: 10

„foarte aproape de plaja. personalul exceptional, locatie foarte primitoare pentru familii cu copii conditii excelente pentru a petrece o zi la plaja fara grija distantei pana la masina, la cazare sau la restaurant unul din cele mai bune hoteluri la capitolul wifi- viteza foarte buna,nerestrictionata excesiv doar pentru mail-uri cum gasim de obicei la hoteluri”

• Green Village Resort Scor din comentarii: 8

„Locația, aproape de tot ce ai nevoie. Mâncarea la restaurant. Organizarea și întreg fluxul.”

• Dolphin Camping Scor din comentarii: 10

„Un loc frumos”

• Hotel Romantic Scor din comentarii: 8

„Prețul (început de iunie) Curățenia Dotari”

• Hotel Agora Scor din comentarii: 8

„hotelul e renovat, curatenie, restaurant”

• HOTEL DUNĂREA Scor din comentarii: 8

„Hotel foarte curat. Aproape de plaja. Recomand cu caldura.”

• Abi Mykonos Scor din comentarii: 10

„Vila este situata la 5 min de plaja, camera in care am fost cazati (suita) a fost foarte frumoasa, curata, spatioasa si confortabila, iar persolnalul (roman si nepalez) este foarte amabil si prietenos. Am ales regim all inclusive, ceea ce inseamna: * mic dejun - bufet suedez: oua prajite, carnaciori prajiti, semipreparate, branza, cascaval, legume proaspete, unt, dulceata, cereale, lapte, cafea, mere. * pranz - F1.ciorbita, F2.snitel cu piure si salata, mere; * cina - bufet suedez: paste, orez, cartofi prajiti, piftelute cu sos, snitele, copanele prajite, carne porc la cuptor, salata, rulada dulce, mere; La toate mesele s-a servit apa si suc, fara bauturi alcoolice, dar sunt destule magazine in apropiere pt cei care doresc. Raport pret-calitate 10+, voi reveni cu drag. Multumim si felicitari!”

• Q Hotel Scor din comentarii: 8

„- personal amabil - curatenie - piscina curata, apa calda”

• Iaki Conference & Spa Hotel Scor din comentarii: 8

„Piscina exterioara incalzita, spa-ul, personalul.”