3. Δωδεκάνησα κριτικές B&B και πανδοχείων
Δωδεκάνησα Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Vouros Palace Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η ευγένεια του προσωπικού και της Θέμης, η θέα από το δωμάτιο, το πρωινό, και η θέση του ξενοδοχείου. Θα το ξαναεπιλεγαμε στην επόμενη επίσκεψη μας στην Κάλυμνο.»

• Galanopetra RHODES GREECE Βαθμολογία σχολίων: 7

«Πολύ φιλικό το προσωπικό, ζεστοί άνθρωποι, προσπαθούν να ικανοποιήσουν κάθε αίτημα του πελάτη. Είναι μέσα στο κέντρο της Ρόδου, με τα πόδια μπορέις να πας παντού σε λίγα λεπτά Πολύ οικονομικό»

• Stegna Sea & Sun Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν όλα τέλεια! Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο. Τα δωμάτια καθαρίζονται κάθε μέρα και υπάρχει πάντα αυτή η αίσθηση της φρεσκάδας στο δωμάτιο. Υπήρχε κιτ με διάφορα σνακ για το παιδί μας. Χυμός και νερό στο ψυγείο. Τα κρεβάτια ήταν πραγματικά άνετα. Τα σεντόνια και οι πετσέτες μύριζαν υπέροχα και όχι όπως στα περισσότερα καταλύματα με την ωμή οσμή του απορρυπαντικού. Το δωμάτιο είχε κουζίνα με όλο τον εξοπλισμό που μπορεί να χρειαστεί κάνεις. Μέχρι και έξτρα μεγάλο πιστολάκι μαλλιών είχε. Μπροστά στην παραλία, με ομπρέλες και καθίσματα διαθέσιμα. Η παραλία ήταν πολύ καθαρή και ιδανική για παιδιά, όχι πολύ βαθειά. Η Μαρία και η οικογένειά της μας υποδέχτηκαν εγκάρδια και ήταν εκεί σε ότι χρειάστηκε. Πραγματικά ήταν όλα τέλεια, ελπίζουμε να μας ξαναδοθεί η ευκαιρία να επισκεφθούμε το νησί, σίγουρα θα ξαναπάμε στο Stefan Sea & Sun. Η τοποθεσία ήταν η ιδανικότερη. Να προσθέσω ότι τα Στεγνά είναι πολύ καλή επιλογή για οικογένειες, είναι ήσυχα, προσφέρει τα πάντα από φαγητό και διασκέδαση, στα 5 λεπτά βρίσκεται ο Αρχάγγελος με ιατρεία κτλ.»

• Anastasia Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία του καταλύματος είναι εξαιρετική. Βρίσκεται δίπλα στο παλιό ρολόι και στο Αστυνομικό Τμήμα, στην πλευρά του λιμανιού που είναι πιο ήσυχη, αλλά πολυ κοντά σε καταστήματα.»

• Eleni Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό, πολύ καθαρά και άνετα δωμάτια!»

• Mascot Memories Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ηταν όλα υπέροχα. Το δωμάτιο πεντακάθαρο και οι οικοδεσπότες ήταν στη διάθεσή μας για ό,τι και αν προέκυπτε»

• Kokona Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το πρωινό φανταστικό»

• Jz Plus Picasso Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν υπέροχα. Στο κέντρο της πόλης.»

• Έλενα Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία»

• Sweetmar guestRooms-ground floor Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ όμορφος και καθαρός χώρος σε πολύ καλή τοποθεσία, το λιμάνι και το κέντρο είναι 15-20 λεπτά με τα πόδια ενώ με το μηχανάκι είσαι σε 4 λεπτά. Υπάρχουν κοντά στο κατάλυμα αρκετές παροχές όπως σούπερ μάρκετ, φαρμακείο και εστιατόρια. Επίσης, οι οικοδεσπότες φιλόξενοι και ευγενικοί, θα τους αγαπήσετε!»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Δωδεκάνησα

βάσει 16.736 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com