2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Dodecanese - komentarji o počitniških nastanitvah
Dodecanese Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Apartma je lociran prakticno v centru mesta vendar ravno prav oddaljen, da ni prevelikega hrupa. V njem je vse kar potrebujete za bivanje. Na vogalu so restavracije in pekarna z najboljsim sladoledom😀. Lastnik nama je celo ponudil kolo, ki sva ga izkoristila za vandranje po otoku..”

• Manine Apartments Ocena: 10

“Apartmaji so na mirni lokaciji, malo umaknjeni od mesta , ampak kljub temu je vse potrebno v bližini in dostopno peš ( bankomat,trgovina,plaža). Gostitelja sta prijazna, poleg bazena je odličen bar.Čiščenje sob in menjava brisač je vsak drugi dan.”

• “sea view”

• “Zelo enostavna komunikacija z gostiteljem, ki je bil zelo prijazen in ustrežljiv. Na voljo nam je bil ves čas bivanja za koristne informacije glede nastanitve in predlogov za oglede, restavracije, zanimivosti. Nastanitev je bila zalo čista in urejena. Vsako jutro so očistili bazen in odnesli smeti, kuhinja je bila založena z vsem potrebnim (tudi hrana, kava, olja, vino, pivo, voda, čistila, ...)”

• “Ugodna lokacija, blizu trgovin in restavracij. Enostaven prihod iz različnih smeri otoka in senčno privatno parkirišče. Pogled na morje.”

• Dilina Studios Ocena: 10

“Zelo prijazna gostiteljica. Sobe so bile zelo čiste, vsak dan nove brisače.”

• Villa Ifigeneia Ocena: 10

“Absolutno vse! Villa je v mirni okolici, blizu plaže, parkirišče ob hiši. Stilsko urejeno, z vso potrebno opremo, velika izbira družabnih iger, ping-ping miza. Bazen z ležalniki in senčnikom, Žar. Terasa pred vhodom, terasa z jedilno mizo ob bazenu.”

• Vassos Apartments Ocena: 10

“Vse, posebej čistoča.”

• Caldera Studios Ocena: 10

“Če bi lahko, bi dala oceno 11! Za lolacino, za prijaznost, za dobrodošlico, sprejem v pristanišču, apartma je čudovito ooremljen in čist. Na dva dni so nama zamenjali posteljnino in brisače, vse brezhibno belo. Tudi njihova restavracija v Livadiju odlična lokalna grška hrana, najboljše cene na otoku, in hčerka , ki streže z nasmeškom in prijaznostjo. Zagotovo se vrneva!”

• Athineon Hotel Ocena: 10

“sama sem se odločila za ta hotel, ker sem potovala z otroci . Prebirala sem tudi druge komentarje in so vsi realni. poleg hotela je mini market ,ki ima praktično vse kar rabite. Zelo prijazni v trgovini, na recepciji hitri in odzivni, najbolj pa smo bili zadovoljni z jutranjim personalom na zajtrku in na bazenu ga. Chala Despina in g. Dimitri zelo pridna ,urejena ,ustrežljiva do vseh strank hotela in do nas . Vsako jutro prijazne sobarice očistile sobo. Resnično priporočam , če želite mir je do mesta 4min .Old Town. definitivno se spet vrnemo”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Dodecanese

na podlagi 163.749 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com