3. Dodecanese: відгуки про помешкання для відпустки
Dodecanese Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Seven Palms Central Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали з сімʼєю, нам дуже сподобалось. Дуже охайно та чисто. В апартаментах було все необхідне. Господарі подбали про все необхідне до дрібниць. Окреме дякую за гостинці та пляшку смачного вина. Однозначно повернемось ще та будемо рекомендувати друзям.“

• Apollonio Suites & Rooms Faliraki Rhodes Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово - уважний персонал, гарне розташування, охайно і зручно, є все необхідне.“

• Urban Escape Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне розташування, недалеко пляж та історичний центр, багато кафе та ресторанів.Чисто та комфортно. Є все необхідне, гарний вайфай. Гостинний господар.“

• John Mary Оцінка за відгуками: 10

“Затишне і приємне місце! Чудове відношення до відпочиваючих. Сам Нікос та його персонал завжди усміхнені і привітні. Смачні сніданки, чистий номер, красивий вид з балкону. В номері є необхідні кухонні прилади і посуд, і за бажанням можна було готувати. Дуже зручно, що при готелі є супермаркет, де є все необхідне. Вдячна всій команді і кожному окремо, які зробили мій відпочинок приємним, теплим, радісним! Сюди хочеться повертатись!“

• Kiotari Akti Beachfront Villas Оцінка за відгуками: 9

“Будиночок знаходиться за кілька кроків від моря та від ресторанів. Привітні господарі, які намагалися зробити наше перебування досить комфортним, не було добрих ножів для нарізання хліба чи мʼяса, то вже за кілька годин нам їх принесли. Дуже красивий вид на море з великої тераси. Чудовий басейн, попри не зовсім теплу воду, ми із задоволенням плавали. На кухні є все необхідне для приготування їжі вдома. Будинок складається з двох поверхів, на першому кухня і невеличка спальня з двома окремими ліжками, а також душ та туалет, на другому поверсі спальня з великим ліжком та душем, туалетом. Розміри житлової площі не є великими, проте достатніми для 4 осіб.“

• Nautilus City Studios & Apartments Оцінка за відгуками: 9

“Гарний персонал. В номері є вся потрібна для проживання техніка.“

• Johnhara Studios & Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Всі умови для проживання і дуже близенько до моря. Привітні господарі,зустрічають з вином ,а проважають з подарунком💯“

• Evita Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалось, дякую за відпочинок . Шкода що не працював термінал .“

• Anastazia Apartments #Town Оцінка за відгуками: 10

“Приємно вражена від апартаментів. Недалеко від центру, поряд магазини , автобусна зупинка. Знаходяться біля чарівної будівлі церкви. Зустріли на місці , оплата при вселенні( можливо розрахуватись карткою, що дуже зручно)“

• Sea Side Rooms Оцінка за відгуками: 10

“Дійсно дуже гарний хол. Доволі зручний і затишний номер. Балкон виходив на вулицю з барами, але у вікна гарна звукоізоляція. Приємно було отримати міні набори для догляду за собою. Єдине, що не вистачало - мікроволновка, але була оборудована міні кухня, з потрібним посудом, тому це не стало проблемою Дуже привітно з нами поводилася жінка. Розташування дуже зручне.“